reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyglądać sexy

dziewczyny niestety nie mam sprawdzonych sposobów na rozstępy,mogę Was jedynie pocieszyć,że ja też mam rozstępy-w bardzo seksownym miejscu czyli na piersiach,
przez większość ciąży brzuch i piersi smarowałam Vichy, na brzuchu nic nie mam :), na piersiach też nie miałam (i się strasznie cieszyłam)...do czasu,kiedy pojawił się nawał pokarmu
nie stosowałam też kremów na piersi po porodzie,bo było mi to niewygodne przy karmieniu, no i dziś przy kąpieli doznałam szoku, na szczęście są one na "spodniej stronie"
Boże mam nadzieję,że faceci tego nie czytają ::) ::) ::)
 
reklama
moje rozstępy też dopiero po porodzie stały się naprawdę widoczne... no i okazało się, że są w trzech miejscach a nie w dwóch ;) mam niby jakiś preparat, ale zdaję sobie sprawe, że jeżeli ma zadziałać to tylko wtedy gdy będę go stosowac konsekwentnie dwa razy dziennie, a to mi jakos nie wychodzi, bo czasem ledwo mam czas na szybki prysznic... ;) spodni znalazłam dwie pary, w które wchodzę (przedciążowych), pod warunkiem, że nie zapnę jednego guzika ;D wydaje mi się, że nie licząc brzucha rozrosłam się w biodrach i już nigdy w te pozostałe spodnie nie wejdę... :-[ za to do wagi przedciążowej jeszcze tylko 7 kg, a że miałam niedowagę, to może i mniej wystarczy ;D
 
Kurcze,u mnie tez zero rozstepow na brzuchu, na biodrach, ale sa na piersiach! zgroza!!! wygladaja oblesnie... na szczescie sa pod brodawkami:(
 
U mnie zero rozsępów za to brzuch brzydko wisi i jest taki pomarszczony. Obiecywałam sobie w ciąży że po porodzie zacznę ćwiczyć brzuszki, ale jak tu ćwiczyć jak po pierwsze nie ma za bardzo czasu nawet na prysznic, a po drugie wszystko mnie jeszcze boli. Po tym kładzeniu się na brzuch przez położną i lekarza boli mnie pod prawym żebrem i nie mogę się nawet ułożyć na tej stronie. Myślałam nawet ze coś mi złamali ale chyba nie.
 
hm,ja mam sporo rozstępów ale na razie jeszcze jestem zbyt słaba żeby się tym przejmować ;) robić z siebie sexy babeczkę będę może za miesiąc ;) :) mam nadzieję że mąż zrozumie ;)
 
dziewczyny, tak sie wtrace znow do was :D nie kupujcie teraz zbyt wielu ubran!! ja do figury sprzed ciazy bez zadnych diet i ciwczen wrocilam po jakis 2 miesiacach. tak wiec nieco cierpliwosci :)
 
Do wagi z przed ciąży pozostało mi 6,5 kg. Próbowałam dzisiaj wejść w spodnie przedciążowe ale nie dało rady. Brzuszek jeszcze przeszkadza. Chciałam dzisiaj zacząć te brzuszki ale wysiadłam po 10, nie mam jeszcze siły i trochę za mocno boli. Nie wiem czy tylko ja jadę wciaż na przeciwbólowych (biorę pyralginę)?
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Ja też chciałabym się zmieścieć w spodnie przed ciązy. Jak tak dalej pójdzie to chyba będę zmieniać garderobę :mad: Chyba też zacznę cwiczyć brzuszki, poczekam tylko aż mi się dobrze blizna zagoi
Z jednego się cieszę - mam większy biust i mimo że nie karmię nie maleje mi :laugh:
 
Do góry