reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYNIKI konkursu "Przetestuj rowerek biegowy First BIKE"

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

First BIKE Ania

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2011
Postów
224
No i nadszedł ten dzień. Jaki piękny, tak przy okazji! Nie ma nic lepszego jak słońce z samego rana...

Ale do rzeczy:
Mam bardzo dobre nowiny! I to nie tylko dla zwycięzców, ale dla wszystkich! Po kolei jednak…

Przede wszystkim GORĄCO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w naszej zabawie. To była dla mnie ogromna frajda czytać Wasze posty z propozycjami. Jestem pod wrażeniem Waszych pomysłów! Tak bogatych i różnorodnych, że było nam naprawdę trudno wybrać te dwa najlepsze. Jednak po burzliwych dyskusjach szczęśliwcy zostali wyłonieni. Oto oni:

KAMLOTKA z Oliwią
MaLea z Szymkiem

Drogie Mamy, SERDECZNIE Wam GRATULUJĘ!

Reportaże testującego grona już wkrótce będziecie mogli czytać na naszym forum. Aż sama jestem ciekawa…

Dla wszystkich, którym tym razem szczęście nie dopisało, mam nową propozycję.
Zapraszam do naszej następnej zabawy!
Szczegóły w temacie: https://www.babyboom.pl/forum/first...e-lub-kamizelke-odblaskowa-54419/#post7672647
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oto zwycięskie prace :tak:
Witam :biggrin2:
Chcecie poznać miłą osóbkę?
Która ma pomysłów pełną główkę?


A więc jeśli tak, to....
Chciałabym Wam kogoś przedstawić. Jest to mała dziewczynka o Imieniu
Oliwia, która w czerwcu skończyła 2 latka. Jest bardzo śmiałą, rezolutną, ciekawą Świata, żywą, a zarazem bardzo kochaną i grzeczną dziewczynką :biggrin2: Dba o swoje zabawki, chętnie się dzieli, ale nigdy nic nikomu nie zabiera.


Pewnego dnia w parku, zobaczyła chłopca, który jedzie na rowerku bez pedałów, tak się w niego zapatrzyła, że poszła dalej, dopiero wtedy, gdy zupełnie zniknął jej z zaciekawionych oczu, widziałam w nich ten blask i wielką chęć posiadania takiego rowerku, tym bardziej, że nie miała nigdy z takim styczności.


Uwielbia wszystko co jeździ, u kuzynów bawi się hulajnogą (muszę ją na niej prowadzać
:biggrin2:) małą deskorolką (pcha na niej np lalkę:biggrin2:) "odpychaczami" i wszystkim co ma koła, ale niestety jeszcze nic nie opanowała na tyle, by móc w pełni czerpać z tego radość, a z pewnością, taki rowerek jak First Bike, tej radości przyniósłby nam wszystkim baaardzo wiele :biggrin2: Wszystko czego próbuje, najczęściej jest albo za duże, albo potrzeba zbyt wiele siły, rowerek, który posiadamy, z pedałami na przednim kole w ogóle nie zdaje roli
:no:

Myślę, że córeczka mogłaby być jedną z testerek super rowerku biegowego First Bike, a rodzice chętnie by wszystko dokładnie i przejrzyście udokumentowali od A do Z
:tak: Do tego zdjęcia i filmiki pokazałyby każdy postęp w nauce. Opisałabym dzień po dniu, bez względu czy test będzie na dworze, czy w deszczowy dzień w domku :tak:

Gwarantuję, że jesteśmy odpowiednio przygotowane na jesienne szaleństwa na First Bike!

A oto jak spędzamy czas w parku, niedaleko od domku
:biggrin2:





PODANIE


Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na stanowisko TESTERA rowerka biegowego First BIKE.
Mam 2,5 roku i ponad 2-letnie doświadczenie w testowaniu (zwłaszcza cierpliwości rodziców ;-))
Jestem obyty w temacie środków transportu (nie bez powodu w niektórych kręgach nazywają mnie "Szymolotem")
Mam niepoHAMOWANE pokłady energii i odJAZDowe pomysły. W życiu KIERUJĘ się przejrzystymi zasadami - ZAWRACAM rodzicom głowę do oporu, póki jeszcze jestem mały i mi wszystko darują ;-)
Myślę że najwyższa pora przestać wyprowadzać rower na spacer:

xo13sg.jpg


i zrobić wszystko, by jesienią nie SKRĘCAło mnie z nudów, a moje życie nabrało ROZPĘDU.
Gwarantuję zdawać rzetelne reporterskie relacje, okraszone moim wdziękiem osobistym i nutką maminego humoru :biggrin2:

zdjcie2d.jpg


Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z wyrazami szacunku
Szymon Ka, lat dwa :biggrin2:

 
ach jak wspaniale jest zacząć poniedziałek najpierw padając z wrażenia a później skacząc ze szczęścia :-D:-D:-D
bardzo, bardzo dziękujemy :-)
szykuje się cudowna jesień :-)
 
Dziękujemy :-D

Od 7 do prawie 9 czekałam na wyniki, później musiałam wyjść, a teraz jak już wróciłam to jakoś niezbyt chciałam wchodzić, bo myślałam, że pewnie to i tak nie będę ja...........
Ale jestem SUPER SZCZĘŚLIWA!!!! Pogoda jest piękna, oby takich dni jak najwięcej tej jesieni.
Dosłownie nikomu o konkursie nie mówiłam, żeby nie zapeszać, nawet mężowi, więc teraz lecę po telefon, żeby mu przekazać cudowne wieści!!! :-D

Jeszcze raz dziękuję :tak::tak::tak::tak::tak:

MaLea GRATULACJE!!! :-)
 
kamlotka i ja gratuluję Tobie i Oliwce :-)
przepraszam że nie od razu, ale sama rozumiesz że człowiek z radości czasem głupieje ;-)

czekamy na dalsze instrukcje i chyba dziś zrobimy obchód po okolicy pod kątem fajnych miejsc do testowania :-)
 
Nie szkodzi ;-) Ja znowu sprawdzałam czy aby mi się nie pomyliło :-D;-) Czy aby oczy mnie nie mylą :szok::-D
Dosłownie za następnym blokiem mam super park, duży i nada się na jesienne testy :tak: Więc miejsce jest, ja za to będę musiała szybciutko sprawić Małej kask, bo jeszcze nie był nam potrzebny, ale teraz na 100% się przyda :tak:
 
dziękuję dziewczyny :)

kamlotka i my jeszcze "bezkaskowi" - trzeba szybko temu zaradzić ;-)
jeśli chodzi o park to też mamy jeden bardzo blisko domu :-) ale muszę jeszcze poszukać fajnych miejsc z górkami i zakrętasami, bo widziałam na filmikach jak te male cudaki świetnie sobie radzą w różnych warunkach i terenach :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry