reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki tsh

Klaudiaaaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2023
Postów
35
Cześć dziewczyny. Jestem 9 tygodni po porodzie ( cc ). Oczywiście mialam kontrolę po połogu itd wszystko okej. Natomiast moje samopoczucie jest różne. Dostalam skierowanie na badania morfologię, crp i tsh. W poniedziałek mam dopiero lekarza żeby ocenił co i jak. Natomiast chciałam zapytać o wynik tsh. Mianowicie wynosi 0.887 norma 0,35 - 4,94. Czy taki wynik jest okej czy o czymś świadczy?
Z góry dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem 9 tygodni po porodzie ( cc ). Oczywiście mialam kontrolę po połogu itd wszystko okej. Natomiast moje samopoczucie jest różne. Dostalam skierowanie na badania morfologię, crp i tsh. W poniedziałek mam dopiero lekarza żeby ocenił co i jak. Natomiast chciałam zapytać o wynik tsh. Mianowicie wynosi 0.887 norma 0,35 - 4,94. Czy taki wynik jest okej czy o czymś świadczy?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Wynik jest prawidłowy. Jeżeli podstawowe badania wyjdą dobrze zrobiłabym badania na niedobory witamin.
 
Wynik jest prawidłowy. Jeżeli podstawowe badania wyjdą dobrze zrobiłabym badania na niedobory witamin.
Jedynie co wyszły mi lekko podwyżone hematokryty. Czytalam ze moze to być właśnie od niedoboru witamin i odwodnienia. Zaczełam stosować witaminy oraz pić elektrolity.
 
Jedynie co wyszły mi lekko podwyżone hematokryty. Czytalam ze moze to być właśnie od niedoboru witamin i odwodnienia. Zaczełam stosować witaminy oraz pić elektrolity.
Tak też myślałam. Najlepiej zrobić te badania żeby wiedzieć czego brakuje oraz pic dużo wody .
 
Do góry