reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadki : wybicie zabka

witam.
z ząbkiem jest wszystko w porządku, na szczęście to tylko sama końcóweczka, ale dla mnie to i tak nadal jest bardzo widoczne, mimo ze już przywykłam.
bylismy u pedodonty i powiedziała, ze w zasadzie to samo szkliwo sie ukruszyło i zalakierowała czyms tam, ale kazała obserwowac, bo przy mocnym uderzeniu konsekwencje moga wyjść duzo pózniej. mam nadzieje jednak, ze tak nie będzie.
Oskar chodzi juz pewnie od kilku miesięcy a raczej biega i w dalszym ciagu sie o niego boję.
jeszcze chyba duzo wody upłynie...:)))
pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Witam mamusie po przejsciach w tej chwili moja Aneczka ma 2 latka a stracila ząbka mając 14 miesięcy rana szybko sie zagoiła i niunia była bardzo dzielna ale ja długo nie mogłam sobie poradzić ze byłam obok i jej nie upilnowałam.Do tego widok brakującego ząbka,współczuje paniom które przezywają to co ja wcześniej,już sie przyzwyczaiłam do tego widoku,ale każdy upadek potkniecie -strasznie sie tego boje.Cieszę sie że znalazłam taki portal
 
Mój synek Kacper 2 latak i 3 miesiące upadł na dworze i wybił sobie górną jedynkę:-(. Ot tego zdarzenia mineło 1,5 miesiąca, nie umiałam sobie z tym poradzić też zadawałm sobie mnósto pytań dlaczego nie trzymałam go za rękę itd. wyrzucalam sobie to co się stało.
Do widoku Kacperka bez zęba nieby się już przyzwyczaiłam:confused: ale serce boli jak diabli. Ortodonta radzi założyć protezkę z jednym ząbkiem żeby w buźce się nie namieszało, na początku byłam chętna ale teraz sama już nie wiem czy on będzie chciał w tym chodizć itd:-:)confused::-(
 
Do góry