reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

reklama
Dziewczyny jaką macie szczotkę do włosów dla dzieciaczka? Ja zamówiłam jakaś No name i jest tak twarda, ze na pewno jej nie użyje. Ale potrzebuje nowej i nie chce juz w ciemno kupować...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, ja z sąsiedniego forum - Styczniówek :) Chciałam Was zaprosić do dyskusji nad wyprawką dla zimowego malucha :) Przygotowałam na moim blogu serię wpisów wyłącznie o zimowych elementach wyprawki:
Link do: Wyprawka zimorodka cz. 1: Ubrania i tekstylia
Link do: Wyprawka zimorodka cz. 2: Wózek i akcesoria spacerowe
A w piątek będzie trzeci wpis poświęcony akcesoriom dla mamy. Będzie mi bardzo miło, jeśli będziecie miały ochotę dołączyć do dyskusji :)

@lenam77 Moja koleżanka miała Sangenica i była bardzo niezadowolona. Przepuszczał zapachy i nie spełniał swojej roli.
 
Majka, czarownica niczym moja wyprawka :) mam 90% tych samych produktów :)

Basia ja mam szczoteczke do wlosow i grzebyczek z Canpol takie 3 biale zestawy są do wyboru rozowy królik, niebieska owieczka i zielony konik. Jak dla mnie to szczoteczka mieciutka, milusia.
 
Majka, czarownica niczym moja wyprawka :) mam 90% tych samych produktów :)

Basia ja mam szczoteczke do wlosow i grzebyczek z Canpol takie 3 biale zestawy są do wyboru rozowy królik, niebieska owieczka i zielony konik. Jak dla mnie to szczoteczka mieciutka, milusia.
No to dobrze, przynajmniej wieksza pewnosc, ze mam dobre produkty :) jutro wybieram sie do apteki i po rzeczy dla siebie, a pojutrze chyba reszte dla malej. Potem materacyk z internetu chyba hevea lateks, badz lateks innej firmy, zobaczymy.
Tez mam szczoteczke z canpolu, widac na zdjeciu, ale mi sie jakas twardawa wydaje, choc nie wiem, nigdy nie mialam do czynienia z takim urzadzeniem :D
Ile kupilyscie paczek tych podkladow z belli? Bo wlasnie po przyjsciu do domu spojrzalam, ze na liscie do szpitala sa az trzy paczki, a ja tylko jedna kupilam
 
Majka, czarownica niczym moja wyprawka :) mam 90% tych samych produktów :)

Basia ja mam szczoteczke do wlosow i grzebyczek z Canpol takie 3 biale zestawy są do wyboru rozowy królik, niebieska owieczka i zielony konik. Jak dla mnie to szczoteczka mieciutka, milusia.

Dzięki :) chyba właśnie ten zestaw zamówię :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile kupilyscie paczek tych podkladow z belli? Bo wlasnie po przyjsciu do domu spojrzalam, ze na liscie do szpitala sa az trzy paczki, a ja tylko jedna kupilam

Ja tez mam jedna paczkę, jedna dają w szpitalu w którym rodzę- jakby co to mąż kupi i dowiezie ale mam nadzieje ze podpaski takie nocne juz potem wystarcza...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez mam jedna paczkę, jedna dają w szpitalu w którym rodzę- jakby co to mąż kupi i dowiezie ale mam nadzieje ze podpaski takie nocne juz potem wystarcza...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie nie daja :( ja jeszcze jedna dokupie, w razie czego moj tez mi dowiezie. Kurde ja tak dawno nie kupowalam podpasek, od jakichs dwoch lat uzywam tylko tamponow i wkladek, nawet nie pamietam jakiej firmy sa dobre... [emoji23] Nie wspominajac juz nawet, ze nie mam ani jednych majtek normalnych, same stringi... Wszystkie zwykle powywalalam z ponad rok temu, bo nie lubie. Wielkie zakupy mnie czekaja [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry