reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Ja kupuje głownie używane. Takie małe sa jeszcze nie zniszczone. Ale na pewno kupie nowy pajacyk do założenia od razu po porodzie. Tak zrobiłam z Franem, i to jest tylko jego pierwsze ubranko. Mam je oddzielnie spakowane, nie pożyczam, trzymam na pamiątkę. Drugiemu synkowi rownież tak zrobimy :-)
 
reklama
Ja kupuję i takie i takie. Wychodzę z założenia że taki mały ludź szybko z tych ubranek wyrośnie więc nie planuję wydawać na każde body 35 zł.
 
Witajcie, Chciałabym przedstawić Wam nowo powstałą markę- Lullu. Pod marką Lullu sprzedajemy wysokogatunkowe komplety poszewek na pościel niemowlęcą, poszewki na "jaśki", nietracące fasonu ochraniacze, kocyki z łączonych materiałów- bawełny i minky z Shannon Fabrics oraz kołderki z poduszką, z wypełnieniem do wózków lub kołysek. Wzory na tkaninach zaprojektowane i wydrukowane są na nasze zamówienie, a materiały , z których uszyte są nasze produkty są wysoko gatunkowe, posiadają certyfikaty Oeko- Tex 100. Wszystkie sprzedawane produkty znajdują się na stronie internetowej lullu wraz ze szczegółowymi opisami. Zapraszamy serdecznie- Sklep Lullu
 
Zuzzi mam to samo zdanie :)
Zwłaszcza ze uważam tez jak Kruszka ze takie małe nawet używane sa w idealnym stanie jak nowe wiec hm po co przepłacać? :)
 
No to jesteśmy zgodne. Ja właśnie dogadałam się z babką na OLX na kolejne 15 ubranek. Wyjdzie z przesyłką 90 zł. W h&m kupiłabym za tę kwotę 2 może 3 rzeczy...
 
Gdzinke temu przyszły kolejne ubranka, body rożne. Na tym już zakończę przynajmniej do czerwca, bo mam już sporo, a pokój nie gotowy, wiec, nie mam jak przebrać rzeczy, choćby tych po Franku.
Tylko jak sie powstrzymam przed tym oglądaniem ;-)
 
reklama
Ja już mam miejsce, bo kupiłam szafę, ale jest jeden problem. Chyba jestem uzależniona...[emoji15] Byłam w punkcie xero tuż obok super ciuchlandu. Ostatnio jak tam byłam kupiłam 11 rzeczy. Myślę sobie a wejdę tylko na chwilę popatrzę i spadam. I co? Dupa zbita! Znowu kupiłam 2 rzeczy! Ale nowiutkie f&f i next więc warto. Oby się tylko nie okazało że Junior nie zdąży założyć bo wyrośnie...
ImageUploadedByForum BabyBoom1427395772.337796.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1427395780.738401.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427395772.337796.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427395772.337796.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 44
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427395780.738401.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427395780.738401.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Do góry