reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
A u nas tez sporo rzeczy poodchodzilo ostatnio..
Ale nie miałam nawet kiedy wam zdjęciami sie pochwalić bo nie mam kiedy zrobić :D
Czekam jeszcze na komplet do lozeczka, bedą sówki [emoji173]️
Ale Bujak wkoncu doszedł o taki mamy ImageUploadedByForum BabyBoom1438011730.143478.jpg i mozna go tez obniżyć i wtedy jest jakby przy samej podłodze..
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438011730.143478.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438011730.143478.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 53
Dziewczyny a czy kupowałyście organizer na łóżeczko?
Póki co maluch będzie u nas w sypialni mieszkał, ciuszki za to będzie miał w swoim oddzielnym pokoju więc będę biegać pomiędzy dwoma pomieszczeniami. Mam tylko szufladę po łóżeczkiem ale żadnej innej komody w pobliżu choćby na takie podręczne rzeczy jak chusteczki, pampersy czy krem. Wygodne są w ogóle takie organizery?
 
Suwina,
A gdzie go bedziesz przewijac?
Ja bym tam miala kilka kompletow ubranek (2-3), pieluszki i chusteczki.
Maluchy mialy to do siebie, ze robili kupe w trakcie jedzenia, po, albo na przewijaku. Wiec czasem jeden komplet byl za malo.
Organizer moze ci sie do tego przydac, zastanow sie moze co w nim potrzebujesz miec takiego podrecznego i czy latwo bedzie ci siegnac i to dostac jedna reka.

Jeszcze co do odbijania. Moj starszy slabo odbijal, moglam go nosic dobre pol godziny i nic albo bardzo rzadko (na ramieniu glownie). I bolal go brzuch, mial gazy, czesto sie budzil. Ulewanie w normie (czesto wlasnie przez moje plecy na podlogi jak go do odbicia bralam). A mlodszy od razu, wystarczylo podniesc do gory i caly na caly dom bekal. No i brzuszek mniej bolal.
 
Ja jeszcze nie mam typowego na łóżeczko, możę kupie ale nie uważam go za konieczny jeśli maluch ma swoje szafki i łóżeczko w pokoiku. U mnie na komodzie są np koszyki, a na przewijaku kolejne z pieluszkami i kremem na odparzenia , także przybornik na łóżeczko jest niepotrzebny. Ale jeśli masz łóżeczko u was w sypialni to dobrze mieć coś pod ręką do szybkiego sięgnięcia, a więc mogłby się przydać dla wygody.
Mam za to organizer do kapieli, który chciałam zamontować przy wannie w łazience, ale w związku z tym,że mały bedzie jednak kąpany u siebie w pokoiku, zamontuje go przy przewijaku. Tam będą gabki, waciki, gaza, reczniczki itp
 
No właśnie nie wiem gdzie będę przewijać ale chyba warto mieć choć kilka rzeczy pod ręką, wcześniej miałam obok komodę i na niej koszyczki z najpotrzebniejszymi rzeczami i to się super sprawdzało tylko, że teraz komoda z sypialni zastępuję mebel pod telewizorem i nie mogę jej wykorzystać więc tak rozmyślam nad organizerem bo to duży koszt nie jest, a nie chcę dokupywać nowej szafki :p:)
 
Ja mam taki organizer był razem z ta cała pościelą do łóżeczka ale raczej nie bedę go zakładać bo nie wiem czy to dobrze bedzie wyglądać takie powypychane kieszenie ?? Moze doświadczone mamy wiedza lepiej i sie mylę hehe :)w razie czego mam ;)
 
reklama
Ja mialam organizer i w srodku mialam termometr , fride jedna pieluche tetrowa itd.
Nie wygladalo to zle ;) a wrecz ladnie tylko nie wpychac na sile ;)
 
Do góry