reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala

reklama
Ja też nie zamierzam kupować specjalnego dla mam karmiących bo tak jak Minisia mialam normalny i nie było żadnego problemu z karmieniem dziecka.

Co do wyprawki to za pierwszym razem gdy odeszły mi wody to musiałam się iść pakować zamiast jechać od razu do szpitala (urodziłam 3 tyg wcześniej i nie mialam nic przygotowanego do szpitala!!),

teraz trochę jestem odważniejsza bo już kupiłam pampersy, chusteczki i jeden malutki komplecik tzn, śpiochy, pajacyk, body i czapeczkę dodam ,ze codziennie to oglądam i nie mogę się już doczekać.. ale narazie jeszcze się nie będę pakować



6c8ac34a9d.png

2ff2fcf6e9.png

888f779fe9.png
 
No i właśnie odebrałam moje majtasy jednorazowe. Mam ich 5 sztuk. Moze powinnam mieć ich więcej??
 
reklama
Do góry