reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Basi to kopiłaś już i nie wiesz:-D:-D:-D:-D:-D
no tak wydaje mi się, że chodzi o fotelik.
Ja do wózka mogę wpiąć maxi cosi i mam do niego bazę do auta.

A właśnie dobrze mówicie KOLOR to wbrew pozorom bardzo ważna sprawa...
My będziemy używały gondoli przez ciepły czas, później już spacerówka wejdzie w grę
Więc pamiętajcie -zbyt jaskrawy kolor =muszki na wózku:-), zbyt ciemny =szybko się nagrzewa na słońcu...

Czytałam gdzieś, ze w takim wózku przy główce dziecka jak jest zamknięta buda może być nawet 50st. a lato ostatnio gorące:tak:
 
reklama
To było prawie dwa lata temu:/ wiec wole zapytać, bo słabo by było wracać ze szpitala bez fotelika:D do rozpakowania pudel zostało jeszcze z 3/4 miesiące, a może gdzieś pomiędzy trafi sie super promocja, mega okazja, mus kupna:D
Co do koloru tez wtopa, pierwszy syn miał termin na listopad, wiec w ramach walki z błotem i deszczem zamówiliśmy grafit ( super okazja, a jakże:), wiec może być cieżko z użytkowaniem głebokiej części. Właśnie ze względu na temperaturę. Może po prostu sie sprzeda i kupi nowy. Mój A nie bedzie zadowolony:D zostawię to narazie dla siebie:p
 
Ze Synkiem zdecydowaliśmy się na wózek, który jest już niemodny, a w sklepie to juz raczej takiego się nie znajdzie; czyli 3 w 1, ale nie te z gondolą.
Teraz napewno bede chciała z możliwością wpięcia fotelika w stelaż. Z tego co na chwile obecną się orientuje to tylko wybrane modele fotelika można podpiąć do danego stalaża. Najbardziej chwalony i pasujący do chyba większości stalaży jest maxi cosi.
Do auta potrzebna jeste baza, a do wózka adaptery.

Kolor - raczej jasny, pewnie jakieś szarości.
 
Kasik90 byłam dzisiaj w toys 'r us w poszukiwaniu prezentów świątecznych dla dzieciaków więc przy okazji zerknęłam na ten wózek Amelis Pro, bo był i powiem Ci, że spoko jest. Ma fajne koła, zwrotne, duże i pompowane, dobrze się prowadzi, łatwo się wypina gondolę, wszystko obejrzałam. No i pasują foteliki maxi cosi. Gondola wcale nie jest taka mała i taka wązka. Tylko nie złożyłam stelażu.

W tym sklepie to były tylko xlandery- dla mnie za duże są, gracco, chicco i amelis pro. A nie był jeszcze quinny mood, ale to nie na moją kieszeń.

Evelina też miałam wcześniej z synem wózek 3w1, ale bez wymienianej gondoli na spacerówkę, ważył chyba z 18 kg.

13x13 dobrze, że powiedziałaś o tych kolorach, bo mi spodobał się akurat dziś wózek czarny w białe grochy :-D
 
Tak ciężki, ale olbrzymim plusem było to, że dawał rade w każdym terenie. Ja śmigałam po zaspach śnieżnych, a latem po plaży :-)

Quinni mi się mega podobają :-) Ale masz rację - cenią się..
images.jpg
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 125
Gosia dzięki za info. Tak w Smyku jest 2w1 z opcją dokupienia fotelika i adapterów. Przeważnie maxi cosi polecają, bo do większości stelaży pasuje. I chyba nie jest potrzebna ta baza do auta tylko fotelik wystarczy.

13x13 cenna rada z kolorem! To fakt, że ciemny się bardziej nagrzewa, także fatycznie warto zwrócić na to uwage.
 
Ja jestem po pierwszych zakupach na allegro, kupiłam ciążowe jeansy, dresiki do domku, sweterek i dwa staniki, wszystko ładne i dobrze leży, no może jeansy są jeszcze ciut za duże w biodrach ale chwila moment i będą pasować jak ulał a póki co korzystam jeszcze z "normalnych" tylko w domu już zakładam dresy z pasem aby brzuszek odpoczywał :)

W ten lub następny weekend chcę pochodzić pooglądać wózki, myślę że odwiedzę Bobo wózki na Serbskiej, a jaki jeszcze sklep w Poznaniu byście dziewczyny poleciły? Byłam generalnie zdecydowana na Mutsy, ale ostatnio też wpadł mi w oko Maxi Cosi Muro 4 więc postanowiłam zrobić jednak dogłębny research przed zakupem :D
 
reklama
Do góry