reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka!!!

migotka - udanych zakupów.
Jeszcze wtrącę o biustonoszu, bo tez kupowałam z tej firmy. Mi się sprawdził szczególnie na lato, na wyjścia - mama kelly u - bo on jest ciut usztywniany, i dzięki temu nie widać przez niego odstającej wkładki w biustonoszu. A latem jest to ważne, bo nosi się cienkie bluzeczki.
 
reklama
Witajcie, Chciałabym przedstawić Wam nowo powstałą markę- Lullu. Pod marką Lullu sprzedajemy wysokogatunkowe komplety poszewek na pościel niemowlęcą, poszewki na "jaśki", nietracące fasonu ochraniacze, kocyki z łączonych materiałów- bawełny i minky z Shannon Fabrics oraz kołderki z poduszką, z wypełnieniem do wózków lub kołysek. Wzory na tkaninach zaprojektowane i wydrukowane są na nasze zamówienie, a materiały , z których uszyte są nasze produkty są wysoko gatunkowe, posiadają certyfikaty Oeko- Tex 100. Wszystkie sprzedawane produkty znajdują się na stronie internetowej lullu wraz ze szczegółowymi opisami. Zapraszamy serdecznie- Sklep Lullu
 
migotka - udanych zakupów.
Jeszcze wtrącę o biustonoszu, bo tez kupowałam z tej firmy. Mi się sprawdził szczególnie na lato, na wyjścia - mama kelly u - bo on jest ciut usztywniany, i dzięki temu nie widać przez niego odstającej wkładki w biustonoszu. A latem jest to ważne, bo nosi się cienkie bluzeczki.
Wiosna2013 - byłam dziś na zakupach i znalazłam produkty Alles -kupiłam biustonosz MAMA CAFE LATTE -była też koszulka Mama pastel ale niestety nie było rozmiaru,był tylko rozmiar 42 .
 
Migotka - super że zakupy Ci się udały. Jak znasz rozmiar koszuli to przez internet możesz kupić. Może będzie nawet taniej. Mój m śmiał się z moich zakupów koszul, że stroję się na porodówkę :-)
 
No biustonosz jest świetny -miękki bardzo i fajnie leży :) Zapłaciłam za niego mniej niż jest na stronie internetowej - 77,90 a koszula też była tańsza bo kosztowała chyba koło 130 zł .:) BYła tam teżta koszula LETIZIA i niew wiem czy nie wrócę ją zmierzyć .
A co do strojenia się na porodówkęto faktycznie jest to troche zabawne bo panuje taki stereotyop,że idziesz rodzić a nie wyglądać:):) ale ważne jest ,żeby czuć się w tymdniu komfortowo na tyle ile można sobie pozwolić oczywiście:)
 
Ja mam straszny problem z doborem staników i kupnem jakiś zwykłych koszulek z tzw. łatwym dostępem do karmienia ale nie nocnych tylko zwykłych na dzień w rozsądnych cenach, podrzucicie jakieś sklepy?
 
reklama
polecam przejść się do sklepu z brafiterką która pomoże Ci z doborem rozmiaru (poszukaj czy masz jakiś w okolicy) - ostrzegam tam staniki są drogie ale nie musisz przecież nic kupować - zawsze możesz poszukać czegoś w necie:)
ja mam duży biust i problem ze stanikami - jak słysze że koleżanki kupują jakiś canpola za 15zl i jeden droższy z alles to przykro mi się robi bo ja poniżej 70zl kiepsko widzę zakup stanika - nie mówiąc już o tym, że tych najładniejszych nie ma w moim rozmiarze.
co do zakupu to później net ale warto też popytać w sklepach z art dla dzieci które mają dział z bielizną. ja dogadałam się z babką że się zmierzę przed porodem zadzwonię jej z wymiarami a ona sprowadzi mi stanik i to jeszcze w rozsądnej cenie.

przy koszulkach niestety nie pomogę
 
Do góry