reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
@oczekująca89 zależy do czego :) Na spacer, do domu, na zimę, na lata, do owijania, inne opcje, jaki materiał Cię interesuje? :)

Dziewczyny, teraz ja mam pytanie. Czy któraś z Was zamawiała materac Hevea z allegro? Zastanawiam się, jak one są pakowane. Boję się, żeby się nie odkształcił w czasie podróży, w końcu to ważne żeby nie miał żadnych zniekształceń, a kurierzy raczej specjalnie nie dbają o to co przewożą. Może jednak lepiej podjechać i kupić osobiście?
 
@oczekująca89 zależy do czego :) Na spacer, do domu, na zimę, na lata, do owijania, inne opcje, jaki materiał Cię interesuje? :)

Dziewczyny, teraz ja mam pytanie. Czy któraś z Was zamawiała materac Hevea z allegro? Zastanawiam się, jak one są pakowane. Boję się, żeby się nie odkształcił w czasie podróży, w końcu to ważne żeby nie miał żadnych zniekształceń, a kurierzy raczej specjalnie nie dbają o to co przewożą. Może jednak lepiej podjechać i kupić osobiście?

Do wszystkiego:( nie mam jeszcze za bardzo żadnych oprócz tego Link do: Mon Petit Bleu, Kocyk welurowy bawełniany z ociepliną, 90x100 cm, sowy , ale szczerze mówiąc żałuje, że go zamówiłam.
Zamówiłam wczoraj Hevea z allegro, dam znać jak przyjdzie
 
Ja lubię przede wszystkim naturalne tkaniny, więc nie mam i nie polecę nic z polaru, minky itp. Ładny kocyk, nieduży, bawełniany, za 45zł kupiłam ostatnio w TK Maxx. Mam 2 z Motherhood, też polecam. Mam bawełniany BabyOno i też nic mu się nie stało. Mam Lulujo bambus i muślin, jakość jest ok, ale jednak nie lubię takich cienkich kocyków. Mam wełniany z jakiejś polskiej firmy, niestety nie pamiętam marki, i o dziwo nie drapie, jest bardzo miękki, ciepły i trwały. Śliczne i świetne jakościowo rzeczy robi firma Aden+Anais [akurat kocyka nie mam, ale mam śpiworek letni]. Jeszcze planuję kupić coś grubszego z bambusa, konkretnie to: Link do: KOCYK BAWEŁNIANO BAMBUSOWY 80x100 KOC DLA DZIECKA lub to: Link do: Kocyk bambusowy
 
Do wszystkiego:( nie mam jeszcze za bardzo żadnych oprócz tego Link do: Mon Petit Bleu, Kocyk welurowy bawełniany z ociepliną, 90x100 cm, sowy , ale szczerze mówiąc żałuje, że go zamówiłam.
Zamówiłam wczoraj Hevea z allegro, dam znać jak przyjdzie
Czemu żałujesz ?
Ja mam chyba pdobny, bo taki Link do: Motherhood, Kocyk dwustronny welurowy z ociepliną, szary, ptaszki musztardowe, 90x100 cm
I jestem nim zachwycona. Ciepły, lekki, wyglada na porządnie uszyty.
 
@BasiaBM , moze ten z polskiej firmy to poofi? Wyglada jak robiony z wełny, ale jest z delikatnej bawełny organicznej.
Link do: Poofi, Kocyk tkany, Ciemnoszary
Co do transportu materaca to warto sie zastanowić. Mam zalecony oszczędny tryb życia, wiec niejako z końiecznosci bazuje na zakupach on line. Stan w jakim dostarczono mi przesyłkę w czwartek wola o pomstę. Rozerwane, brudne, zdeptane opakowanie. Gdyby nie fakt, ze akurat to był katalog to nie przyjęłabym paczki. Ale to znów nerwy i czas. Kurier to dpd. Masakra.
 
materacyk Hevea zamówiłam ze sklepu Link do: Sklep AHH paczka ma dojść jutro lub pojutrze, to też dam znać jaką firmą wysłali i w jakim stanie doszło. Obsługa miła, ale niestety czekam już drugi tydzień za dostawą podobno z winy producenta.
Co do kocyków jestem zadowolona z tkanych z Colorstories, mam już dwa, co prawda jeszcze ich nie wyprałam ani nie używałam, ale pierwsze wrażenie jest pozytywne, są miłe w dotyku i fajnie "ciężkie".
 
Ja kupiłam cienkie kocyki do zawijania właśnie z aden I anais I uwazam ze sa fantastycznej jakosci. Czysta bawelna jak chlodniej to mozna zlozyc jak cieplej to jedna warstwa tylko.
Do tego mam polarkowe po corce, jeden anilanowy, polarkowo bawelniany, I polarek z taka miekka podszewka jakby.
Takie mam bo dostałam. Polarkowe mi osobiscie sie sprawdzily w zimie latem bardziej zeby oliwke na nich polozyc.
 
@BasiaBM , moze ten z polskiej firmy to poofi? Wyglada jak robiony z wełny, ale jest z delikatnej bawełny organicznej.
Link do: Poofi, Kocyk tkany, Ciemnoszary
Co do transportu materaca to warto sie zastanowić. Mam zalecony oszczędny tryb życia, wiec niejako z końiecznosci bazuje na zakupach on line. Stan w jakim dostarczono mi przesyłkę w czwartek wola o pomstę. Rozerwane, brudne, zdeptane opakowanie. Gdyby nie fakt, ze akurat to był katalog to nie przyjęłabym paczki. Ale to znów nerwy i czas. Kurier to dpd. Masakra.
mnie ostatnio kurier z dpd właśnie zapytał. czy sama sobie przyniosę przesyłkę z samochodu, bo on ma ścięgno nadwyrężone.. To była przesyłka z łóżeczkiem dla Edzia
 
reklama
mnie ostatnio kurier z dpd właśnie zapytał. czy sama sobie przyniosę przesyłkę z samochodu, bo on ma ścięgno nadwyrężone.. To była przesyłka z łóżeczkiem dla Edzia
Zgroza. To jak jest niedysponowany to ńiech idzie na l4. Wie,, ze wredna jestem, ale ostatnio mnie kilkakrotnie wkurzył kurier dpd. Poprzedni był ok, a ten to taki wiecznie spóźniony, rozmymlany i łaskę zrobi,ze przywiezie paczkę. Najcześciej w wyświniońym opakowańiu.
 
Do góry