reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Przy starszej miałam otulacz Motherhood - nie sprawdził się, młoda wyciągała z niego ręce i nie spełniał swojej roli.

Śpiworek również się nie sprawdził, właściwie z tego samego powodu. One są produkowane w rozmiarach typu 0-6m, ew. 0-3m. Przy takich bobasach to za duży rozstrzał, więc na początku również wyciągała ręce, a potem nie lubiła mieć spętanych nóg.

Tym razem będę miała becik, ale najważniejsza dla mnie była regulacja wiązania, tak żeby był dopasowany i na noworodka, i na 3-miesięczniaka.
 
reklama
Dziewczyny szukam jeszcze kocyka…Mam tradycyjnie minky z la millou i mam tkany z ColorStories. Oba fajne, ale szukam jeszcze takiego który byłby naprawdę taki mega milusi dla dziecka, że jak nawet gołą skórą dotknie to będzie to mega przyjemne. Teraz jest trend tych wełnianych, tkanych, ale one nie są takie miłe w dotyku. Niestety chyba najbardziej miłe są te z mikrofibry albo polarowe co?

Co myślicie o tym?
Link do: Lots of love | Facebook
 
Dziewczyny wiem że już był ten temat ale nie mogę znaleźć chodzi o smoczki.moj syn był niesmoczkowy. zastanawiam się czy tym razem kupować jesli tak to jaki.jaki się u Was sprawdził.
drugie to jakie kupujecie wkładki do biustonosza no i jakie majtki poporodowe są najlepsze.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martyna ja kupilam z Aventa smoczki, ale jak bedzie to niewiem...wole miec w zapasie;)
Wkladki laktacyjne ja kupilam z firmy na CampolBaby chyba... mala paczke bo z corka pokarmu niemialam wiec leciec za bardzo mialo co...
Co do majtek poporodowych kupilam wielorazowe...wiekszosc z dziewczyn pisala ze sa lepsze...ale jak zawsze zdania podzielone[emoji6]
I tez racja ze najlpiej nie zakladac nic bo szybciej sie goi;)
Wiec w zapasie mam w razie czego;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
@MartynaM mój syn po pół roku starań, pokochał smoczki kauczukowe ( takie cale z kauczuku, miekkie )Chicco. Teraz też je kupiłam, chociaż w necie nie mogłam ich znaleźć, ale udało mi się stacjonarnie. Ale takie same są smoczki hevea tylko już nieco droższe. Wkładki laktacyjne kupiłam penaten i Johnson & Johnson pamiętam, że przy Antku z tych byłam najbardziej zadowolona. Teraz niewiem jak będzie. No i majtki poporodowe kupiłam wielorazowe i jednorazowe z canpola. Nigdy ich nie używałam więc nie wiem jak będzie. Wielorazowe są mile w dotyku i wydają się być ok.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@MartynaM starszy syn nie tolerował smoczka, młodszy miał z aventu, teraz chcę kupić avent soothie. Ja byłam zadowolona z wkładek Johnson&Johnson i teraz też takie kupię, dodatkowo jeszcze wielorazowe, chyba avent. Majtki mam siateczkowe wielorazowe.

A jakie duże butelki kupujecie, 125ml czy 240ml? Potrzebuję jedną, tak na początek na wszelki wypadek, jakby kp nie wyszło.
 
Do góry