reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

Fajnei ze Wam sie podoba , i na czasie bo mozna ja zabrac tez nad wode i wogóle wszedzie

a mam pytanko czy mogłaby mi któras pomoc w odszukaniu tej maty do malowania pisakami wodnymi bo dostalismy od prababci pieniazki i chchielibysmy cos kupic je z tego co bardzos ei jej spodoba , a ona uwielba rysowac
 
reklama
Anineczko a jezeli mozna wiedziec to dlaczego pozbywasz sie zabaweczek po Antosiu skoro niedlugo bedzie malutki bejbik w domku i w sam raz sie by przydaly:tak:a Antosiowi kup cos fajnego i sie pozniej pochwal:-)
Wiesz wiekszosc zabawek jest niekompletnych,a w przedszkolu co to za roznica. A pozatym na poczatek przydadza sie gryzaczki itp. a ja niemam miejsca na skladowanie zabawek :szok::szok:

Fajnei ze Wam sie podoba , i na czasie bo mozna ja zabrac tez nad wode i wogóle wszedzie

a mam pytanko czy mogłaby mi któras pomoc w odszukaniu tej maty do malowania pisakami wodnymi bo dostalismy od prababci pieniazki i chchielibysmy cos kupic je z tego co bardzos ei jej spodoba , a ona uwielba rysowac
Oj z tego co wiem Luleczki maz przyslal jej z Anglii a ja kupilam tutaj w Irlandii. Pomoge Ci szukac:tak:
 
Super !!! naprawde podobaja mi sie wasze zabaweczki i zakupy .
Mielismy podpbne plany co do dnia dziecka mielismy jechac do zoo na wesole miasteczko do tarnoskich gor do aqla parku .
ale chyba nic z tego nam nie wyjdzie ;/ i bedziemu musieli kupic cos myslalam wlasnie nad samochodzikiem sterowanym ;)
 
reklama
Kinus napisz mi prosze jak sie Hanulce chodzi w sandalkach:confused:Czy nozka sie nie slizga:confused:Chcemy kupic jej bardzopodobne a moze i nawet takie same na wakacje:-)wiec bede wdzieczna za opinie:happy:

Koreczku znalazlas ta mate :confused:
 
Do góry