reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

Super ta mata do malowania :-)

Koreczku te kredeczki tez bardzo fajne :-) Darunia bedzie miala super zabawe w wannie ;-)
A gdzie widzialas takie plastiki :p ;-) :-)

Misiako sliczne buciki :-) :-) Juz nie moge sie doczekac az zobacze Majunie w tych najkach :-) Przyznam szczerze, ze tez o takich myslalm ;-) :-)

Kociaczku moje dziecko ma takie plastiki. Nazywam je buty z GPRES-em (nie wiem czy dobrze napisalam ;-) ) Lata w nich po placu i przynajmniej wiem gdzie jest :-) Zawsze jednak zakladam jej skarpetki i zadnych obtarc nie bylo. Z golymi nozkami jeszcze w nich nie chodzila.
 
reklama
co do kredek to tylko pokaząłm nie kupie ich narazie dariii, a

a co do plastików np w bytomiu w sklepie Top TUP
A ja myslalam, ze widzialas takie u mnie w domku ;-):-p:-)

Mialam mojej niuni nic nie kupowac z zabawek ale tak po mnie chodzi konik pony, ze chyba jej kupie. Maz mowi zeby nie bo po co wozic i ze kupi sie an miejscu. Ale sama nie wiem taka mam ochote na zabawke dla corci :-p:-);-)
 
A ja myslalam, ze widzialas takie u mnie w domku ;-):-p:-)

Mialam mojej niuni nic nie kupowac z zabawek ale tak po mnie chodzi konik pony, ze chyba jej kupie. Maz mowi zeby nie bo po co wozic i ze kupi sie an miejscu. Ale sama nie wiem taka mam ochote na zabawke dla corci :-p:-);-)

a widzisz zaponmniałam rzeczywiscie sandrunia ma , tomożesz powiedziec Kociakowi czy poci sie w nich nóżka


zawsze mozesz go wziac jako bagarz podreczny ;-);-);-)
 
do zobaczymy widzialam takie sandalki w ccc jak pojade to moze kupie jje jedne i zobacze jka bede sie sprawowac ;)
 
Wiecie co...doszliśmy z Jackiem do wniosku, że kupno rowerka na samą przeprowadzkę , to niezbyt mądre posunięcie :eek: i w związku z tym na Dzień Dziecka zakupiłam Hani takie edukacyjne kulki :


kuleczkiboikido2.jpg



i jeszcze dokupię kilka książeczek, które kiedyś polecałyście....
A rowerek Hania dostanie w lipcu...na moje imieniny ;-). W końcu co sie odwlecze, to nie uciecze :-)
 
Wiecie co...doszliśmy z Jackiem do wniosku, że kupno rowerka na samą przeprowadzkę , to niezbyt mądre posunięcie :eek: i w związku z tym na Dzień Dziecka zakupiłam Hani takie edukacyjne kulki :


kuleczkiboikido2.jpg



i jeszcze dokupię kilka książeczek, które kiedyś polecałyście....
A rowerek Hania dostanie w lipcu...na moje imieniny ;-). W końcu co sie odwlecze, to nie uciecze :-)

Kinus super te kulki:-) a gdzie je zakupilas lub zakupisz...:confused:moze spapuguje..hmm..:-)



Misiako nam tez te buciki sie marza i JUla mam nadzieje juz niedlugo bedzie ich szczesliwa posiadaczka:-)


od nas dostala juz auto z zestawem do piaskownicy,rowerek zakupiony do spoly z ciotkami i sandalki..a co tam ktos jeszcz jej kupi to sie okarze:tak:a ta super mata tez nam sie marzy:tak:szkoda tylko ze nigdzie jej nie mozna dostac:-(
 
reklama
Do góry