reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<<< Wyprawka >>>

Dziewczyny zabawki sa fajowe :-)


A ja dzis kupilam mojej kruszynce na Dzien Dziecka rozowego jednorozca Pony :-) :-)
Jutro rano dopiero dostanie prezent :-) ;-)
A ja nie moge sie doczekac jej reakcji :-)
Chyba cala noc nie bede mogla spac ;-) ;-) :-) :-)
 
reklama
martusia a wkleisz nam zdjecie ??:) bo ja tez martynie chcialam kupic takiemgo interaktywnego tylko teraz w makro kosztule 160 zl ;/
 
luleczko a gdzie mozna takie elmo znalesc bo ja szukalam na allegro i nic niemoge znalesc ;/

A martynce bardzo sie spodobal
 
Kupilam takiego kucyka Pony :-)

83575421cr1.jpg

83046975vz1.jpg


Chcialam cos malego zebym bez problemu mogla zabrac ze soba :-)

A u tatusia czeka juz na corcie duzy Prosiaczek i tanczacy i spiewajacy Kubus Puchatek :-) :-)
 
Rano próbowałam 7 razy wysłać tego posta, oczywiście bezskutecznie:wściekła/y:. Może teraz?
Martusiu śliczny prezencik będzie miała Sandrusia:tak:. Chociaż pewnie już dostała konika:-). Napisz jak zareagowała na niespodziankę:-)
Kiedy oglądałam fotkę, usłyszałam z tyłu, jak Robercik głosno woła: IAA IAA... :-D:-D. Nie wiedziałam, że też ogląda ze mną fotkę:-D
 
Marta, konik słodziak :tak:...Koniecznie napisz, jak Sandra zareagowała,
Mam nadzieję, że nie obudziłaś jej rano, żeby wręczyć prezent :-D

Ja z upominkami poczekam do jutra...żeby tata mógł widzieć radość swojej córci :happy2:
 
reklama
Fajnie, ze i Wam sie podoba :-) ;-)

Sandrunia rano wstala jak zwykle pare minutek po 7 to najpierw byly zyczenia, buziaki i duzo duzo usciskow i tulimyyy a potem dostala pudeleczko z konikiem od mamuni. Byla bardzo zdziwiona. Buzia usmiechniet od ucha do ucha (nie mogla uwierzyc co widzi ;-) ) Zaczala pokazywac paluszkiem i mowic iaa iaa (jak Robercik :-) ;-) ) Potem otworzylysmy pudeleczko, zaczela go sciskac, calowac i czesac :-) :-) a potem ukladala go do snu na mojej poduszce, a pozniej wysadzala na nocnik :-) i robila pata taj po lozku i podlodze. No i wszedzie go ze soba taszczyla :-) Teraz corcia spi, a konik stoi kolo mamusi ;-)
Chyba jednak trafilam w zabawke :-)
Corcia zadowolona i ja rozwniez :-) ;-) :-)
 
Do góry