reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

dzieki dziewczyny, ale boje sie ze przez te nasze odwazne kolory malenstwo oczoplasu dostanie...:zawstydzona/y: a my wszedzie tak mamy, nigdy nie umiemy wybrac czegos stonowanego bo zawsze nas ciagnie do takich eksperymentów...
 
reklama
dzieki dziewczyny, ale boje sie ze przez te nasze odwazne kolory malenstwo oczoplasu dostanie...:zawstydzona/y: a my wszedzie tak mamy, nigdy nie umiemy wybrac czegos stonowanego bo zawsze nas ciagnie do takich eksperymentów...
hehe trochę zazdroszczę, bo u nas z kolei wszystko stonowane totalnie.. Cały dom urządzamy w różnych odcieniach pomarańczy i brązów... A czasem marzy się nam taka abstrakcja na ścianie, tylko jak dochodzi do zakupów to i tak wybieramy nasze ulubione zestawienia barw :-D
takie kolory będą w pokoju Tymcia (tu wyszły trochę ciemne, ale póki co innego zdjęcia nie mam.. ) :
 
ivi - jaka wymowna pustka na zdjęciu... niebawem się pokoik zapełni.;-)

A u mnie w domu popiele, oliwki i zielenie.... trochę lawendy i fioletu ;-)
 
Ja rozłożyłam wczoraj łóżeczko, pościel wrzuce do niego troszke pózniej a lampke zarządałam od siostry na ślubie zamiast kwiatów :) A ta lampka z biedronki naprawde świetna :):)

Jak zrobie fotki łóżeczka pościeli i lampki kurczaczka to wrzucę ale to chyba jutro dopiero :)
 
roxeen - na pewno wygospodarujesz kącik
Nie martw się, że nie masz nic - to tak jak ja ;-)
Malowanie za tydzień (może) kołyska nie kupiona bo ciągle czekam na lepszą okazję. Mam tylko wszystko do niej i ciuszki. No i naklejki idą pocztą. ;-)
 
reklama
Ja tez dolaczam zdjecia nasza coreczka bedzie spac w naszej sypialni .
 

Załączniki

  • DSC01215.jpg
    DSC01215.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 175
  • DSC01216.jpg
    DSC01216.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 163
  • DSC01217.jpg
    DSC01217.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 156
  • DSC01218.jpg
    DSC01218.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 148
  • DSC01479.jpg
    DSC01479.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 206
  • DSC01480.jpg
    DSC01480.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 177
  • DSC01481.jpg
    DSC01481.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 147
  • DSC01482.jpg
    DSC01482.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 153
Do góry