reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych dzieci

Iza, Donuś i co lekarz wam sie nie czepiał, ze zachudzi?:baffled: Tylko nasza lekaraka taka nawiedzona?:baffled: chociaż Tuska już nadrobiła i waży spowrotem 20kg;-)
 
reklama
Anetka, lekarka w zasadzie nic nie mówiła bo bilans był w szkole, dostałam tylko kartkę z informacją i opisem. Mam teraz zgłosić sie do rodzinnej i do okulisty. A że za chudy to inna bajka, same kostki i chrząstki spod skóry wystają. Ale skoro rodzice zapominają dac jeść dziecku (!) to czego się spodziewać :eek:
 
Właśnie zrobiłam pomiary moich księżniczek i wpadłam sprawdzić jak to wypada na tle waszych dzieciaków ;-)
Zuzia 6 lat 3 miesiące 20 kg (po dużej kolacji:sorry:) 123 cm
Helena 4 lata 1miesiąc 16 kg 109 cm

Zuzia uzębienie -zęby stałe dwie dolne jedynki , wszystkie szóstki,dolna lewa dwójka (do połowy) , górnej prawej jedynki brak
 
Ostatnia edycja:
Mateusz pomiary na 7 lat
Waga 24kg (4,2kg w rok)
Wzrost 127cm (7cm w rok)

stopa 20cm
głowa 51,5 cm
 
Ostatnia edycja:
Julitka nadal nie jest wyrośnięta..
Wczoraj mierzyła i ważyła ją endokrynolog:
wzrost: 121,5cm
waga: 22kg
Obie wielkości w 25-50centylu i dobrze, ze ze soba współgraja.
 
reklama
Do góry