reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost, spadek i ponowny wzrost bety

reklama
Hmm u mnie na 1 wizycie też serduszko biło troszkę poniżej normy, ale doktor nie kazał się martwić, ponieważ zaczęło się dopiero rozkręcać i jak byłam tydzień później na wizycie już wszystko było w porządku i jest w porządku nadal.
A mi lekarka powiedziała, że to nie wróży dobrze. W połączeniu z tą chorą betą zagrożenie jest ogromne. W pierwszej poronionej ciąży też serduszko biło za wolno (ale to był wynik bodajże 80 czy 90/min więc masakra) i kilka dni później przestało bić.
 
A mi lekarka powiedziała, że to nie wróży dobrze. W połączeniu z tą chorą betą zagrożenie jest ogromne. W pierwszej poronionej ciąży też serduszko biło za wolno (ale to był wynik bodajże 80 czy 90/min więc masakra) i kilka dni później przestało bić.
Może jednak jeszcze beta podskoczy i wszystko będzie dobrze:). Trzeba być dobrej myśli:).
 
reklama
Cześć. Jestem w dość dziwnej sytuacji, może któraś z Was przechodziła to samo i podpowie czy mogę liczyć na pozytywne zakończenie.

21.11 Badanie bety - 509,0
27.11 USG - widoczny pęcherzyk w macicy ok. 0,55cm w tym samym dniu beta 3646,0
29.11 Beta 3423,0
30.11 USG - Pęcherzyk 0,78cm, pojawiło się ciałko żółte (wykluczona ciąża pozamaciczna)
1.12 Beta 3627,0

Wszystkie badania bety robione w tym samym laboratorium

Czy jest możliwość, że jeszcze będzie dobrze czy raczej ciąża spisana na straty? Lekarz każe czekać. Biorę luteinę i heparynę ze względu na CP i dwa poronienia
Nie wygląda to dobrze. Beta po jakimś czasie rośnie wolniej, ale rośnie. A u ciebie rośnie, spada, rośnie, spada 😪😪
A znasz powody swoich poprzednich strat? Robiłaś badania genetyczne?
 
Do góry