reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z przymrużeniem oka :)

reklama
2cec88ffe0a25df9a54d3691e7501677.jpg
 
BAŚKA dokładnie tak widzę różnice pomiędzy kotem a psem :cool2: i ku mojemu zdziwieniu coraz bardziej chce mieć takiego indywidualistę w domu :szok:
 
Dzisiejszy dialog z 3letnim synem szwagierki;

SZ;ciociu a ja mam kotka
JA;to super a jak ma na imię?
SZ;klakier,tygrys i hubabuba
JA;aż tyle ma
SZ;Tak i nauczylem go sztuczki
JA;a jakie?
SZ;umie spać i jeść
Padłam po tym:szok::-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
No, my teraz mamy teraz cztery takie "szczęścia " w domu, bo nasz kotka sie okociła...Wszystkie szare, tylko 3 w czarne,"tygryskowe " paski, a jeden taki cudny jasnopopielaty.Amelka zachwycona, wszystko teraz u niej "wytarguję" obietnica pójscia do kotków(mieszkają sobie w pomieszczeniu z bojlerem, tam mają ciepło i swobodnie:tak:).Mam nadzieje, że jeden znajomy dotrzyma słowa i weźmie je do Polski, jak obiecał, bo co ja zrobię z tyloma kotamni????A jeszcze taki właśnie czarny w białych skarpetkach (podejrzewam, że tatus tych naszych, hehe) przychodzi sie stołować.
To nie ten wątek, bo mamy o zwierzakach, więc jak Makuc będzie się chciało, to przeniesie, ale tak zaczęłyście o tych kotkach:sorry2:.Dziś jak pójdę je karmić, to zrobię im fotki, bo gdzieś mam , ale jeszcze takich maleńkich, zaraz po urodzeniu.I wrzucę.
W ogole kotki sa słodkie....póki nie dorosną:dry:
 
Do góry