reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla najmłodszych

Znaczy my mieliśmy jakieś zabaweczki bo rodzina jak przychodziła w odwiedzinki to Oliwier dostawał różne rozmaitości ale to leżało tylko bo mały tylko leżał i się rozglądał, pierwszą zabaweczkę miał w wieku 4.5 miesięcy był to gryzaczek bo mu ząbki dwa na raz szły.
też uważam że nie trzeba przesadzać bo dziecko nie potrzebuję w tym wieku (1 miesiąc, 2,3) zabawek, bardziej rozwijające są piosenki lub rytmiczne śpiewanie.
 
reklama
no widzisz,bo owieczka naprawde jest super. nie wiemczy ktos juz nie pisal tez, ale ja mam jeszcze karuzele magic stars, to karuzela z projektorem, wyswietla gwiazdki itp, moje dziecko ja uwielbia:)
 
tak widziałam kilka komentarzy już o tej owieczce, jest też chyba taki królik i miś, jeśli chodzi o karuzele to taką mam, owszem bardzo fajna zabawka,też polecam
 
Witajcie, miesiąc temu zostałam mamusią i szukam jakiś zabawek,gadżetów dla mojej pociechy. Dla takiego maluszka to chyba wiele zabawek nie ma. Kupiliśmy grzechotkę taką fajną kurkę z chicco, a teraz zastanawiamy się nad karuzelą Magic Stars, która ma dodatkową opcję wyświetlania planet i gwiazd na suficie, jest świetna. Owszem nie jest to najtańsza karuzela ale na prawdę jest to cudo. Sama bym taką chciała:D Jakie jeszcze zabawki można kupić dla takiego maluszka?

Możesz kupić tą karuzelę to bardzo fajna rzecz. Ja na twoim miejscu pokupowałabym jeszcze jakieś misie, karuzelę taką do powieszenia nad łóżeczko i grzechotki.
 
reklama
Tak, jakaś mięciutka przytulanka chyba jest najlepszym pomysłem, przyjemna w dotyku, pomoże w zasypianiu. Takie mięciutkie książeczki, które na dodatek grają melodie są też świetne, przynajmniej rozwijają kilka zmysłów i nawet w pewien sposób zręczność :)
 
Do góry