reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla niemowlaka 7 miesięcy plus

Tak odpowiem trochę żartobliwie co do zabawek... Moja Martyna ze wszystkich swoich najbardziej i tak lubi pustą plastikową butelkę albo jakiś stary karton 🤣😅🤣
 
reklama
Dziewczyny przychodzę z tematem fotelika dla dziecka, młoda wyrośnie za niedługo ze skorupy a, że święta tuż, tuż... to dziadki zaoferowały zakup fotelika 😁 Więc do rzeczy: chodzi mi o to, aby był bezpieczny, fajny i co jest dla mnie również ważne, chce aby mała jezdzila jak najdłużej tyłem do kierunku jazdy 🙂
Możecie coś polecić?
Dziękuję serdecznie za każdą odpowiedź 😊
Axkidy są polecane:) chcieliśmy ten fotelik ale do naszej kanapy pasował tylko BeSafe Izi Turn isize. Najlepiej jechać gdzieś gdzie dopasują fotelik do samochodu i do dziecka:)
 
Axkidy są polecane:) chcieliśmy ten fotelik ale do naszej kanapy pasował tylko BeSafe Izi Turn isize. Najlepiej jechać gdzieś gdzie dopasują fotelik do samochodu i do dziecka:)
Dziękuję za odpowiedź 🙂 założę wątek w innym miejscu, bo jednak jest to szerszy temat do dyskusji a wbiłam się nie na temat z fotelikiem na wątku z zabawkami 🙈😅
Miłego dziewczyny!
Na pewno tu zajrzę po inspiracje zabawkowe dla młodej! Super temat!
 
Do góry