reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki, książeczki itp co polecacie a z czym lepiej sie wstrzymać

reklama
Ja kupiłam kilka książeczek w realu "mała krówka", mała owieczka, mały piesek, mała...... są w nich krótkie wierszyki i dosyć fajne obrazki
Poza tym kupuje małej książeczki z naklejkami takie dla dwulatkow np. ze zwierzątkami ze wsi, jak karolinka znajdzie odpowiednią naklejkę, to ją przykleja. Potrafi taką książeczkę zrobić w jeden dzień. :) Potem ją sobie ogląda jeszcze przez dlugi czas. :)
 
Świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne, np. klocki. Idealna zabawka powinna i bawić i rozwijać. Ja swego czasu swojemu młodszemu rodzeństwu pokazałam grę memory - chyba wszyscy znają?! ;) świetnie uczy i rozwija pamięć. ostatnio kupiłam w magdalence chrześniakowi i mam nadzieję, że jemu też się spodoba.
 
mój synek za klockami nie przepada tzn tylko sorter go interesuje ,ewentualnie ja ukladam a on rozwala :-D uwielbia rowerek biegowy śmiga jak szalony i książeczki różnego typu kupiłam mu również bajki z baby tv o kolorach, zwierzętach i wesołych instrumentach.
 
Dokładnie. Zgadzam się, najlepiej jest, gdy dziecko bawi się, a jednocześnie uczy. Również stawiam na rozmaite gry i zabawki edukacyjne. Gry memory nie kojarzę, na czym ona polega? Słyszałam od znajomej o tej galerii Magdalenka. Mówi, że jest tam taniej niż w Krakowie no i że mają szeroki asortyment. Chyba się tam przejadę w przyszłym tygodniu i poszukam czegoś nowego dla mojego synka.
 
ja od czasu kiedy jest mała Mi ;) bardziej zwracam uwagę na wszystko :) rzecz jasna niby, ale zabawki zwłaszcza :)
Mała dostała nawet w prezencie płytę Avida i muszę powiedzieć, że jestem pewna, że nie dość, że Mania rozwija się dobrze to płyta służy także innym dzieciom :) gdy np wpada siostra ze swoim malcem :) także nie dość, że trafiła w gust Mani to jeszcze Wiktorowi również pasuje ;) szukajcie takich rzeczy :) aha i w ogóle płyta jest dziełem pani psycholog więc jest to pewność, że nie mamy w rękach bubla. polecam!
 
Do góry