reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki, książeczki itp co polecacie a z czym lepiej sie wstrzymać

o kurcze, sliczniusi!!!! i bawi sie z kociakiem? nie drapie jej?
ja w domu u rodziców mam kota, już troszke stary jest, ale nie chce do Mai podchodzić a ona go ciągle goni :p mam wrażenie, ze on sie jej boi :p
osoatnio u kuzynek był mały piesek chyba szpic, taki maleńki 5 tygodni jak dłoń moja :p i majka myślała ze to zabawk ai go tak chwyciła rączkami, ze mogła go zgnieśc hehe :pP
ale ona uwielbia psy :)
dlatego chielibyśmy jej kupic goldena, ale teraz wynajmujemy wiec nie bardzo.. moze jak będziemy mieć swój domek to kupimy :)))
 
reklama
Kotek super :) u nas też by się zwierzątko przydało ale stwierdzilismy że poczekamy aż mały podrośnie ale wtedy pieska. Mąż się upiera przy bokserze a ja wolałabym coś mniejszego. Ciotka ma rasowego posokowca bawarskiego suczkę szczeniaka i powiedziała że jak będzie miała szczeniaki to Olkowi da. Też fajny psiak i zanim będzie miała szczeniaki to akurat Olek ze 3 lata będzie miał.

A co do namiotu tomy to Olek super się nim bawi. piłeczki wrzuca kręci takim tam kółkiem.
 
Joasia polecałabym wam poszukać pieska, który będzie odpowiedni do wychowania z dziećmi, warto poczytać o niektórych rasach, bo nie wszystkie nadają sie do dzieciaków a potem rodzice dziwią sie co z psem jest nie tak :) niektóre psy mogą nawet zrobic krzywde dziecku jeśli poczują, że jest ono ważniejsze ;/ warto sie zastanowić jeśli chodzi o psa na prawde:) albo poprosić o rade kogoś kto jest obeznany :) z tego co my sie orientowaliśmy to szczególnie polecane są goldeny, labradory i buldogi francuskie my mamy na wsi u rodziców boksera i ten pies mnie przeraża :p jest już dorosły, jak tylko jest puszczony wolno to skacze po ludziach ;/ wiadomo, ze chce sie bawić, ale przez to może komuś zrobić krzywde, dziecko to na pewno by powalił ;]]
 
witam ,
my mamy malamuta i Wiktor jak go widzi to aż piszczy pies się mniej cieszy :-Dale małemu nic nie robi potulny jak baranek:) młody sie przytula głaska ciągnie za sierść itd.. kota o mało co nie zamęczył:)

mam do was pytanie ile dałyście za kierownice z FP i jakie macie bo znalazłam dwie różne i nie wiem która lepsza??
 
Co do kotka to jasne, że ją drapnie jak traci cierpliwość, choć częściej ją złapie ząbkami ostrzegawczo, ale jedna bez drugiej żyć nie może. Nadia za kotem wszędzie i odwrotnie, kicia śpi z Małą. A co do piesków to my mieliśmy labradora, ale Nadia miała straszne uczulenie i muszę ostrzec, że te psy potwornie linieją!!! Teraz Nadia boi się psów - wszystkich i nie wiem czemu...
 
Kotek super :) u nas też by się zwierzątko przydało ale stwierdzilismy że poczekamy aż mały podrośnie ale wtedy pieska. Mąż się upiera przy bokserze a ja wolałabym coś mniejszego. Ciotka ma rasowego posokowca bawarskiego suczkę szczeniaka i powiedziała że jak będzie miała szczeniaki to Olkowi da. Też fajny psiak i zanim będzie miała szczeniaki to akurat Olek ze 3 lata będzie miał.

A co do namiotu tomy to Olek super się nim bawi. piłeczki wrzuca kręci takim tam kółkiem.

jesli maz sie upiera na boksera a ty nie za bardzo..to polecam cos pomiedzy tzn buldozka francuskiego, pieski z mila mordka, nieagresywne ,male i niezbyt wymagajce lubia spac i nie potrzebuja duzo ruchu ale... chrapia w nocy ;)
 
jesli maz sie upiera na boksera a ty nie za bardzo..to polecam cos pomiedzy tzn buldozka francuskiego, pieski z mila mordka, nieagresywne ,male i niezbyt wymagajce lubia spac i nie potrzebuja duzo ruchu ale... chrapia w nocy ;)

właśnie według wszelkich źródeł gdzie poszukiwaliśmy z mężem informacji o psach buldog francuski jest postrzegany jako pies typowo do domu z małymi dziećmi :) oprócz tego wysoko jest też labrador i golden :)
 
reklama
ikalla misiunnia właśnie mi się buldożek strasznie podoba. Przy okazji nie jest duży :) mąż na takiego też by się skusił... ale narazie musimy poczeka aż Olek trochę podrośnie
 
Do góry