reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Witajcie,
Szukam inspiracji a propos prezentow gwiazdkowych dla dwuipollatki? Moze macie jakies sugestie? Mysle o fajnych i tworczych zabawkach, a nie o plastikowych skrzynkach na baterie ?
 
reklama
moja corka dostała ostatnio taką tablicę do pisania ale na magney czy coś takiego, może bazgrać i sama czyścić tablicę, nie wiem jak to się nazywa, ale podoba jej się i lubi rysować, a i jeszcze można robić różne pieczątki,
 
U nas największy hit to lego duplo.Potrafi się bawić godzinami,buduje różne rzeczy,pojazdy,wymyśla historyjki.:-) Drogie ale warto.Zresztą można uzupełniać po trochu,a na allegro jest sporo używanych,to są naprawdę zabawki nie do zdarcia.
A z takich prostszych to ....nożyczki:cool2:
Pozdrawiam.
 
Oj kochana u nas to jest hit sezonu:tak: Moje dziecko potrafi pół dnia wycinać.Tniemy wszystko co popadnie,głównie ulotki.I całkiem fachowo mu to wychodzi.:-)
 
Jasne ,że to fajna zabawa,ale ja mam niezbyt miłe wspomienia z nożyczkami.Otóż mojej koleżanki córka miała z 5-6 lat wycinała nożyczkami i to takimi dla dzieci,niespodziewanie upadla i to tak niefortunnie,że uszkodzila sobie oko.Dlatego uprzedzona jestem do takich zabaw.
 
Oczywiście wszystko pod kontrolą.Wycinanie tylko przy mamusi,tylko na stoliku i absolutnie nie można wstawać,ani chodzić z nożyczkami:tak:
 
reklama
a ja polecam farbki do malowania palcami, u nas to ostatnio jest hitem numer jeden, mały ma zabawy co niemiara, ja kupiłam takie które mają dodatkowo pieczątki na wieczku:tak::tak:
 
Do góry