reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

powiedzcie mamuśki czy wy także powstrzymujecie się przed kupieniem czegoś żeby nie rozpieścić synka/córeczki?

hej
wycialam czesc wypowiedzi bo nie interesue mnie konflikt zajaczkowy :)
weszlam tu liczac ze znajde jakie spomysly, tradycje z roznych krajow regionow itp
ale twoj post bardzo mi sie spodobal, bo mam dokladnie tak samo!!!! ja tez uwielbiam kupowac ksiazeczki
kupowalam juz w ciazy!!!! synus ma 14 m-cy i jeszcze nie mowi a juz ma swoja mini biblioteczke hehe ;) (szalona mama... biedne dziecko hihihihihhi)
ja niestety nie zawsze potrafie sie powstrzymac od zakupow, za bardzo rozpieszczam synka ( znaczy "za bardzo" zdaniem niektorych, ja tak nie uwazam)
zawsze przytargam mu jakas ksiazeczke, zabawke lub ciuszek, choc wiem ze tego nie wynosi
ale tlumacze sobie, ze rozpieszczam poki jest sam, jako pierwszy ma wyroznienie :)
A czesc ubranek pozniej sie przyda i nie beda zniszczon, wiec plan oszczednosciowy nadrobie pozniej :)
a ty tez masz jedno dziecko-corcie tak? no ubranka dla dziewczynki... jest tego duuuzzzo wiecej niz dla chlopcow
tez na pewno cie kusza ;)
pozdrawiam!!!!

dopiero doczytalam o smyku wiec chyba jestes jednak mama synka tak jak ja :)[/QUOTE]

uważaj bo zaraz tobie powiedzą ze jestes stuknięta bo kupujesz dziecko PREZENT na zajączka a nie czekoladę!!
 
reklama
powiedzcie mamuśki czy wy także powstrzymujecie się przed kupieniem czegoś żeby nie rozpieścić synka/córeczki?

hej
wycialam czesc wypowiedzi bo nie interesue mnie konflikt zajaczkowy :)
weszlam tu liczac ze znajde jakie spomysly, tradycje z roznych krajow regionow itp
ale twoj post bardzo mi sie spodobal, bo mam dokladnie tak samo!!!! ja tez uwielbiam kupowac ksiazeczki
kupowalam juz w ciazy!!!! synus ma 14 m-cy i jeszcze nie mowi a juz ma swoja mini biblioteczke hehe ;) (szalona mama... biedne dziecko hihihihihhi)
ja niestety nie zawsze potrafie sie powstrzymac od zakupow, za bardzo rozpieszczam synka ( znaczy "za bardzo" zdaniem niektorych, ja tak nie uwazam)
zawsze przytargam mu jakas ksiazeczke, zabawke lub ciuszek, choc wiem ze tego nie wynosi
ale tlumacze sobie, ze rozpieszczam poki jest sam, jako pierwszy ma wyroznienie :)
A czesc ubranek pozniej sie przyda i nie beda zniszczon, wiec plan oszczednosciowy nadrobie pozniej :)
a ty tez masz jedno dziecko-corcie tak? no ubranka dla dziewczynki... jest tego duuuzzzo wiecej niz dla chlopcow
tez na pewno cie kusza ;)
pozdrawiam!!!!

dopiero doczytalam o smyku wiec chyba jestes jednak mama synka tak jak ja :)[/QUOTE]

tak mamy synka a i owszem kusza i lubię kupować właściwe to tez za dużo ale jak dobrze powiedziałaś plan oszczędnościowy może jeszcze kiedyś zadziała, My mieszkamy za granica wiec mamy duży wybór co nie korzystnie wpływa na moja potencje do zakupów choć czasem mam chce coś kupić takiego różowego ślicznego mimo ze być może córeczka będzie za parę lat :)) dzięki ze chociaż TY SIĘ NIE PRZYCZEPIŁAŚ :)
 
Wiesz ola652 wydaje mi sie ze najbardziej zgryzliwa osoba jestes Ty!
ale jest takie przysłowie " nie ruszaj..." wiec dyskusja z Toba jest naprawde na niskim poziomie i nie ma sie co wysliac:sorry: - tak to moj najbardziej ulubiony emotykom!!
Zenada? a Ty ile masz lat? bo mi sie wydaje ze uzywa sie słowa żenujace tak bez żądnej ironnii

i ty jako moderator przekładasz tyle emocji i chamstwa???
 
No własnie wszystko zależy od dziecka. Co lubi robić, czy jest spokojne, czy bardziej rozbrykane. Mojej kuzynki syn na przykład najlepiej bawi się ostatnio z książeczkami do nauki języka angielskiego ( takie pt. "angielski z maksem" sama mu je dałam:)). pewnie nawet niektórzy by nie pomyśleli, ze dziecku może się spodobać książka
 
Z doświadczenia wiem,że najlepiej sprawdzają się zabawki napędzane wyobraźnią a nie bateriami:) Dobrym pomysłem byłaby na przykład piękna książka z obrazkami,albo zestaw z ciastoliną. Niektóre są naprawdę wyjątkowe ni i można dzięki temu bawić się z dzieckiem
 
ja też polecam taką tablicę, o której pisze Sandra ( ale nie zw względu na tę samą profesję;-) )

ale również świetna jest mata do malowania wodą firmy TOMY
są różne rozmiary i są też gotowe rysunki, które można wielokrotnie malowac modą
dla dziecka to frajda, a dla nas wygoda, bo nic się nie brudzi

AQUADRAW TOMY-MATA WODNA DO MALOWANIA OKAZJA (1049908615) - motoAllegro
 
no sama bym na to nie wpadła ale mój mały dostał ostatnio robot od wujka taki co strzela kółeczkami chodzi i tańczy, ja zapewne bym jakieś auto kupiła a tu proszę jaki zadowolony Adrianek nie rozstaje się teraz z robotem ;)
 
reklama
Do góry