reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki te polecane i odradzane

reklama
u nas stary laptop.Podłączony do siecie, sprawny, maile wysyła:confused2::eek:
p.s Mamy też takie cudo na kijku, nie służy do niczego.Możemy wysłac Jagodzi w ramach prezentu zaręczynowego:-p
 
Ostatnia edycja:
My też mamy motylka na kiju, rozbroiła w ciągu 10 sekund oderwała skrzydła, a kij służy Marti za laskę, chodzi z laską jak chce nam pokazać jak chodzi babcia:-D.

U nas jest teraz szał na książeczki.
 
:-D Babcia z dziadkiem :-D Muszę w takim razie pochwalić Guziołka, że nie zniszczyła pszczoły tylko nas nią okłada, kochane dziecko :-D

Teraz czekamy na krowę na sznurku do ciągnięcia. I na bujanego konika z Little Tikes :-)

Szał na książki mamy odkąd pamiętam, starsza zapisana do biblioteki pochłania jedną za drugą, ja czytam, zmuszam tatę a Jagódź uwielbia jak jej czytam, wyprzedza w ulubionych wierszykach odgłosy i dźwięki, ogląda albumy, gazety, trzeba jej wszystko opowiadać i opisywać, uczepi się nawet najmniejszego obrazeczka :-)
 
Co myślicie na te lato o rowerkach biegowych takich 2+ ?
Myślę o prezentach na zająca i wpadł mi ten rowerek, a może na dwa latka by się go kupiło. Tylko nie wiem czy jest sens taki 2+ kupować czy lepiej już 3+ od razu kupić, ale za rok?
 
Matusia - z M chcemy kupic taki Zosi na 2 latka, bo wg mnie to świetna rzecz. Nie wiem, czy w tym roku załapie o co chodzi, ale jeśli tak, to później już bezpośrednio na 2kolowy rower sie przesiądzie. Nie orientowałam sie jeszcze jakie są, więc nic nie wiem 2+, czy 3+. My dzis Zochnie na zająca kupiliśmy zestaw do ....sprzatania Wadera - niech się wdraża :-D, mala uwielbia wszystko czyścić, więc może jej się spodoba;-)
 
Tez mialam pytac o rowerki. Jakiekolwiek rowerki.. bo my jeszcze nie mialysmy zadnego.
Dlatego myslalam o trojkolowym na urodzinki, choc taki biegowy tez mnie zastanawia. choc faktycznie moze to jeszcze za wczesnie? moze lepszy okaze sie taki 3+ jak mowi Matusia? ...
Jesli chodzi o trojkolowca to na allegro zczailam italtrike- czy ktos ma ? cos wie na temat tej marki ? 'plastikowego zwierzaczka' sobie odpuszczamy...
 
Z rowerkow polecam trike'i, my mamy dokladnie takiego:
Smart Trike Deluxe Blue and Green VGC | eBay

Filipek go kocha i pakuje sie do niego, gdy tylko go widzi :-)

A co do balance bike'ow szykuje sie na taki:
Stomp Stompee Kids Childs Training Balance Bike Pit Very Lightweight RED | eBay

po krotkim rozpoznaniu tematu wiem, ze warto kupic z regulowanym siedzeniem, bo bedzie rosl z dzieckiem. I metalowy, bo drewniane sa ciezkie.
Wydaje mi sie, ze Filciu jest za maly jeszcze, ale moge sie mylic. Chce go kupic Aleksowi, bo boi sie duzego rowerka z doczepionymi koleczkami bocznymi (swoja droga ciekawe, bo na dwukolowej hulajnodze zaiwania jak szalony!).
A jak juz bedzie w domu to sie okaze czy Filku dalby rade. Wiem, ze na Aleksowa hulajnoge Filku tez sie pcha i tez pewnie na urodzinki kupimy mu jego wlasna. One sa fajne, bo maja 4 koleczka, ktore stopniowo mozna redukowac do 3, a potem 2.
O taka:
OZBOZZ MY FIRST SCOOTER | eBay
 
reklama
Do góry