reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawki

Witam,

Nowa jestem na tym forum i mam chrześniaka nie wiem jaka zabawka będzie dobra dla niego pluszaki odpadają i inne zabawki ma trzy latka i nie jestem pewna czym takie dziecko się bawi na stronie Babybloom.pl :: Drewniane Zabawki Przyjazne Dla Twojego Dziecka i Środowiska znalazłam fajne zabawki drewniane ale nie wiem czy teraz to nie lepiej zakupić jakiś grających, brzęczących zabawek...tam jest taki fajny jezdzik ale czy on nie jest na to za mały? proszę o odpowiedzi i o pomoc.
Nie reklamuję strony Babybloom.pl :: Drewniane Zabawki Przyjazne Dla Twojego Dziecka i Środowiska tylko szukam pomocy....nie mam dzieci i mało z nimi przebywam chcę coś mu kupić.

Dziękuję
 
reklama
Ja stanowcze NIE mówię chińskim, szkodliwym zabawkom i wole dołożyć trochę pieniędzy i kupić coś porządnego dziecku, co by nie połamało.
Ostatnio furrorę robią zabawki dla dziewczynek JUST Like HOME z Toys"R'Us
 
A jakie według Was najlepsze są zabawki aby aktywnie nasze dzieci spędziły czas np na podwórku? W grę wchodzą również wspólne zabawy z rodzicami.
 
jak byłem w wieku mojego syna to oczywiście piłka była podstawowym elementem wszelkich zabaw i gier. Zauważyłem, że podwórku coraz więcej dzieci biega z wyrzutniami Nerf czy to na dyski czy na strzałki. Zapanował chyba istny szał na tą zabawkę. Co o tym sądzicie? Czy Wasze dzieci posiadają taką zabawkę?
 
Moje dzieciaki mają Nerfy, ale nie bawią się tym zbyt chętnie - jest to dla nich zabawka drugiej kategorii. Za to mój syn (5.5 lat) uwielbia piłkarzyki - takie w wersji mini z trzema rzędami zawodników dla każdego gracza. Robimy z mężem, co możemy, aby zapewnić dzieciakom inne zabawy niż gry komputerowe i bajki. Ale łatwo nie jest. :)
 
Ja polecam matę IGGYMATS. Rewelacyjne rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i rodziców. Służy na kilka etapów. Duża 120x120, miękka, wygodna. Bardzo fajnym pomysłem są doszywane ograniczniki ( boki ), dzięki którym mamy pewność, że dziecko z niej nie wyjdzie. Jeden odczepiany już dla starszych dzieci. Mój Syn uwielbia sie na niej bawić:) Ja moge sobie "spokojnie" zrobić herbatę, bo wiem, że jest on w bezpiecznym miejscu z którego sam sie nie wydostanie.

Strona producenta - POLSKI PRODUCENT
Maty Iggy Mats - Najlepsza mata dla twojego niemowlaka

Mata edukacyjna/kojec.NOWOŚĆ!Duża 120x120 (2765863483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Moje dzieciaki mają Nerfy, ale nie bawią się tym zbyt chętnie - jest to dla nich zabawka drugiej kategorii. Za to mój syn (5.5 lat) uwielbia piłkarzyki - takie w wersji mini z trzema rzędami zawodników dla każdego gracza. Robimy z mężem, co możemy, aby zapewnić dzieciakom inne zabawy niż gry komputerowe i bajki. Ale łatwo nie jest. :)

Nie chętnie bawią się Nerfami? Może zabrakło im pomysłów na wymyślanie nowych zabaw? Myślę, że można byłoby podsunąć im jakiś ciekawy pomysł:-)
 
Do góry