reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

A my wszelką twórczość Kasi Nosowskiej Ma młody gust po mamie :-) Z tatą to słucha Lao Che, Koniec Swiata i Metalice A Muzyka bobasa u nas mie działa I jeszcze BabyRadio i mamine wypociny:zawstydzona/y:
 
reklama
Anihira - ja też uwielbiam Nosowską i często młodej puszczam :-):-) bardzo lubię/lubimy piosenkę Angeline jak śpiewa w duecie z Chylińską :tak:
mam nadzieję, że Ola po mamie odziedziczy gusta muzyczne, a nie po tatusiu - hip hop :eek::confused2: na szczęście to ja więcej czasu spędzam z dzieckiem :-p
a tak poza tym to jak się budzimy to zapodaję muzykę bobasa i jak kładziemy się też - kołysanki z tej serii ;-)
 
U nas własnie hitem są magnesy na lodówkę-kupiłam takie duz eokrgle buz,i co do buzi sie nie zmieszczą................ja gotuje a mamały sieidiz ni suwa po lodówce magnesy, odkleja, przykleja
Zabawa w chowanego, berek i gilgotki uwielbia i tańczyć:-):-):-):-)tylko usłyszy muzykę to zaczyna skakać i spiewać:-D:-D:-D
A i masażyk po kąpieli lubi-mruczy jak kotek z zadowolenia
 
Ja w ciąży bardzo dużo słuchałam new jazzu i trip hopu i moja dzidzia też to chyba polubiła. Fajne kawałki też do posłuchania z kolekcji Hotel Costes czy Cafe Del Mar..polecam dla maluszków:-) bo sa spokojne a i też nie banalne.:tak:
Doris Days-to ulrike m
Mandalay-this life
Telepopmusik-into everything
Morcheeba-Blue chair....:))
 
Ostatnia edycja:
To my bardziej nostalgicznie bo Kate Melua do spania, bo w dzień to sam sobie nieźle "wyśpiewuje":-p
 
u nas muzyka bobasa przez dzien jest puszczana, wieczór kołysanki Magdy Umer i Grzegorza Turnaua.
No i Młody bardzo lubi Feel-a którego słuchałam w aucie jak w ciąży byłam ;-):-D
 
reklama
Ja w ciązy chodziłam na koncerty Kazika i ciężkiego metalu (nasz przyjaciel gra w zespole i akurat mieli kilka występów) Ale tego to ja małemu nie puszczę za dużo słów niecenzuralnych:sorry:
 
Do góry