reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane

elaine moja niuni tez sie buska sieje przy "fląse...." :-D i pieknie mi zasypia przy "z popielnika na wojtusia...."
 
reklama
Indygo- "Fląse, madąse flore itp"- nie pamiętasz z dzieciństwa? To było z pokazywaniem...:-D
Monia- fajniutko. A u nas na dobranoc nieraz "leci" "Ach śpij kochanie":-D
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ase madase flore o made o made omadeoo deoo riki tiki :tak::-D:-D:-Dsorrki ale nie mam polskich znakow:-pi nie wiem jak sie pisze:sorry2::-p
 
Monia - ja też "Fląse" śpiewałam:confused:... znalazłam "słowa" ;-)

Fląse madąse flore
omade omade
Omadeo deo riki tiki
Deo deo riki tiki

One two three
 
a ja zauwazyła, pewnie nic nowego nie odkryłam,że mały bawi sie najlepiej zwykłymi rzeczami- zakrętką ze słoika, kawałkiem papieru czy reklamówką i wtedy jest najciszej
 
a ja zauwazyłam, pewnie nic nowego nie odkryłam,że mały bawi sie najlepiej zwykłymi rzeczami- zakrętką ze słoika, kawałkiem papieru czy reklamówką i wtedy jest najciszej
 
a u nas brzmiało to tak:
ąse madąse flore, omade, omade, oma dądą rikitiki dądą riki tiki one, two three
 
A u nas "omadesi flore" i potem reszta tak samo ;) A co do piosenek to Tymuś teraz uwielbia jak Mu śpiewam piosenki z pocahontas i króla lwa ;) Zuzia też sie podoba, aaa kotki dwa i stokrotka też. Stare ale jare :-p
 
reklama
A ja śpiewam gumisie:)) oczywiście jak nikogo nie ma w domu bo albo wszyscy uciekają kiedy śpiewam:))w każdym razie mala tak się patrzy a pózniej miodzio uśmiech a ściagnęlam fajne kołysanki dla bobasa i często puszczałam małej w dzień ale najlepiej zasypia przy cycu.
 
Do góry