reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z naszymi dziećmi

otoz jakis tydzien temu Olivia zaczela sie strasznie drapac,okazalo sie ze ma bardzo suche dlonie i takie kropki zaczely sie pojawiac.Teraz juz jest tydzien jak ma wysypke na kolanach,lokciach,buzi,dloniach prawie wszedzie.Ide dzisiaj znow do lekarza!!!Ona ma azs od roku gdzies tak ale nigdy to tak nie wygladalo jak teraz,najgorzej jest w nocy,gdyz ona sie bardzo drapie wiec nie moze spac!Z dnia na dzien ma tego jakby wiecej,taka kasza manna na ciele.Juz nie mam sily:(((Pomocy,moze ktoras z was przechodzi tez azs i ma jakies rady...a propo mieszkamy w anglii i polskie produkty farmaceutyczne raczej sa niedostepne:(jak ktos wie o czyms dobrym z anglii bylabym bardzo wdzieczna.
Dzieki z gory

pozdrawiam
 
reklama
Helunia, najprościej dostać coś z wapnem (calcium).

W Anglii:
- maść Epaderm, syrop Chlorphenamine
- maść Protopic
- Oilatum Natural Repair Cream (Physiogel Krem)
- Ointment z Rowu
-
Eumovate - producent GlaxoSmithKline
- coś antyhistaminowego
 
Helunia ja uzywalam Aqueous Cream B.P do kapieli zamiast mydla,mozna go kupic w Boots,przez jakis czas uzywalam kremu E45 probowalas?Zapytam jeszcze kuzynki, ona dostala kiedys od lekarza syrop aby nieswedzialo.
Napisz co lekarz powiedzial???

Helinia mam prosbe aby nie mieszac,mozesz pisac w odpowiednim watku:choroby dzieciaczkow;-)dzieki;-)
 
a my dzisiaj byliśmy w kinie z Wiktorem na "Madagaskarze 2" i daliśmy radę do końca. Bałam się że się zacznie bać ciemności, światełek, odgłosów albo że mu się znudzi. W połowie bajki zaczął marudzić ale wzięłam go na kolana i do końca już siedział ciuchutko. Jestem z niego dumna :)
 
reklama
ja ostatnio zabaralam Natalke do akwarium,byla zachwycona iloscia rybek malych duzych:-D

ostatnio bawimy sie w pisanie,nowa zabawa oraz w kropeczki,czyli tworzenie obrazkow za pomoca kropek,cieszy mnie,ze tak szybko opanowala laczenie kropek,oczywiscie moja pomoc jest nieunikniona,bo czasami niewie,w ktora strone ma dlugopis obrocic.Ale przy laczeniu kresek w literkach moge powiedziec,ze swietnie sobie radzi.Sama zabiera ksiazeczke,ktora ma specjalne kartki i dlugopis,ktore mozna zmazywac palcem,szmatka,wiec kazdy blad mozna poprawic,trenowac do bolu:-D
 
Do góry