reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z niemowlakami

Roller to taki dmuchany walec przeznaczony do nauki raczkowania dla dzieci od 6 miesiąca. Można go kupić w sklepie z akcesoriami dziecięcymi lub zamówić w internecie. Cena to ok. 25zł. A oto zdjęcie tego wynalazku oraz zadowolonego użytkownika mojego synka Dominiczka:-) .
Zobacz załącznik 32754
 
reklama
A na jakiej stronie można znaleźc ten roller? Mój Bartuś ma 4 miesiące ale już prawie siada więc chętnie bym dla niego to kupiła. Dzięki z góry za informacje.
 
Ja już nie wiem co mam kupowac dla mojego synka. Ma 4 miesiące i 5 dni a waży już 8.600kg, i nie interesuje się zabawkami do 6 miesięcy, czyli gryzaczki, grzechoteczki....(przeważnie kupuję z Playgro) Po prostu go nudzą. Pół godziny się pobawi i to wszystko. Musze go zabawiac sama. Jakich używacie jeszcze zabawek?
 
Moje dziecko ma kupę grzechotek, pluszaków itp. gadżetów ale on woli piloty od tv albo np. komórkę potarmosić:confused::confused::confused::confused::confused::-):-):-)
 
Ja już nie wiem co mam kupowac dla mojego synka. Ma 4 miesiące i 5 dni a waży już 8.600kg, i nie interesuje się zabawkami do 6 miesięcy, czyli gryzaczki, grzechoteczki....(przeważnie kupuję z Playgro) Po prostu go nudzą. Pół godziny się pobawi i to wszystko. Musze go zabawiac sama. Jakich używacie jeszcze zabawek?
Mandi 4 miesiące i 8600kg to ja jeste, za:szok:owana!!!
a to, że bawi się pół godziny to normalne, że jest znudzone. 30 minut brykania to może poprostu się zmęczyć:tak: tym bardziej, że ma 4 ms

A moja Majula bawi się taką zabawką i naprawdę się nią interesuje:-) Ale najbardziej lubi tarmosić papier
 
Moje dziecko ma kupę grzechotek, pluszaków itp. gadżetów ale on woli piloty od tv albo np. komórkę potarmosić:confused::confused::confused::confused::confused::-):-):-)

mamamarcela u nas to samo, jak zobaczy pilota albo komórkę to aż się trzęsie, żeby jej dać. a już najszczęśliwsza jest jak dostanie kabanosa albo kawałek suchej kiełbasy, nie daj Boże jej zabrać:-)
 
reklama
mamamarcela u nas to samo, jak zobaczy pilota albo komórkę to aż się trzęsie, żeby jej dać. a już najszczęśliwsza jest jak dostanie kabanosa albo kawałek suchej kiełbasy, nie daj Boże jej zabrać:-)
Mandi mój synek kiedy miał 4 miesiące to nie umiał się zabawić nawet 10 minut. A 30 minut to teraz czasami wyleży w łóżeczku bawiąc się grzechotkami. Mata edukacyjna też go zbytnio nie cieszy ale za to tak jak Wasze pocieszki uwielbia piloty no i oczywiście telefony komórkowe. Zwłaszcza gdy włancza się mu dzwonek miauczącego kotka. Po prostu oczy mu się wtedy świecą.
 
Do góry