reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki,ah te ząbki...

reklama
No i u nas już "5" są na świecie. Bez większych kłopotów. Trochę skarżyła się, że buzia ją boli, ale calgel wystarczył.
 
A ja ze wstydem muszę przyznać, że nawet nie zauważyłam, kiedy piątki wyłaziły :zawstydzona/y: Z jednej strony fajnie, że tak bezboleśnie przeszły, ale głupio mi, że zorientowałam się dopiero jak już 3 piątka była całkiem na wierzchu :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

No i oczywiście gratki dla wszystkich uzębionych :tak:
 
hihihi, Martyna właśnie to miałam napisać:) i wcale mi nie glupio:-p:wściekła/y:też nie wiem co i kiedy:happy:
 
My to na szarym końcu, nie wiem czemu Ola tak wolno te ząbki wychodzą. Dotychczas były tylko 1,2,4 dopiero miesiąc temu zaczęły jej wychodzić 3, takie kiełeczki są jeszcze, a o piątkach to pewnie jeszcze nie mam mowy :dry:
 
reklama
to ja tez niezorientowana co do piatek przed porodem Myeczki miala jedna piatke po porodzie gdzies z trzy tyg po juz byly wszystkie piatki :-D, takze u nas koniec nastapil w maju:tak:

a byliscie u dentysty na kontroli z maluchami? my juz dwa razy i narazie wszystko ok
 
Do góry