reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

opinia o lekach homeopatycznych na zabkowanie dla niemowlat z niemieckiego forum dla rodzicow: "dziala, jesli bobas uwierzy, ze dziala :-D" Nie wiem co jest w polskim srodku ale niemiecki zebral od rodzicow ciegi :eek:
 
reklama
Flaurka - ja jestem na ogol jak najbardziej za homeopatia. Mnie na bol zeba i dziasel pomagal genialnie olejek z gozdzika :tak:Z dzieciem jestem jednak jeszcze bardziej ostrozna niz z sama soba ;-)
 
Mi na bol zebów pomaga dentysta, a w skrajnych przypadkach zarlam ketonal jak tiktaki:) Sama dla siebie homeopatii nie stosowalam - ale ja rzadko choruję i jeszcze rzadziej biore cos przeciwbolowego. Ale dawalam kiedys kotu takie homeopatyczne granulki, nie pamietam juz na co i nie pytalam go czy pomaga:)
 
Flaurka - mnie ten bol zeba zafundowal wlasnie dentysta i czekajac na wizyte u innego musialam sobie jakos radzic - skoro olejek pomagal tak samo jak ibuprom to nie widzialam potrzeby sie truc ;-)
 
U nas pierwszy ząbek wyszedł bez większych ceregieli. Nie było mega ślinienia, tarcia po dziąsłach. Może odrobina więcej marudzenia. Przy drugim było ciut gorzej. Ale też bez przesady. Tylko noce niespokojne z ciągłym wybudzaniem się i spaniem z cycem w paszczy. Nam pomógł Viburcol.
 
Kugela jesteś człowiekiem wielkiej wiary.Homeopatia to oszustwo szarlataneria ale to nic najważniejsze ,że działa jak to napisano na niemieckim forum wystarczy ,że się uwierzy..:-).U nas zębów brak żel jakiś mam na wszelki wypadek .Z tych opisanych objawów u nas tylko nocne dręczenie matki jest.Nawet się nie ślini do buzi to i owszem coś wkłada apetyt bez zmian zaczerwienienia nie widzę(ale może ja stara i ślepa;-):-))
 
e, tam, azula, az tak zle to nie jest ;-) Cala zachodnia medycyna oparta jest na homeopatii. Co to jest wg. Ciebie aspiryna? wyciag z kory wierzby :-p Co jest glownym skladnikiem dentystycznych lekowi przeciwbolowych i przeciwzapalnych - olejek z gozdzika wlasnie :-)
 
reklama
Katasza- zazdroszczę, że tak bezproblemowo (no prawie bynajmniej);
drAsia- mój jest wywrotowiec, więc się nie zdziwię jak będzie na odwrót:tak:

ja dopóki nie zobaczę białej kreseczki, to pewna nie będę, że to ząbki.. może po prostu sobie marudzi, chociaż od marudzenia czerwonych dziąseł się nie dostaje- raczej.
azula- no już nie przesadzaj :-D

co do leków, czytałam, że mamy chwalą Dentinox- żel na ząbkowanie, że to jeden z lepszych na rynku;
a Viburcol jest na receptę? i jak przekonać dziecko do homeopatii? "uwierz, że działa; robisz się senny, powieki stają się coraz cięższe..:rofl2:"
 
Do góry