reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

i my gratulujemy pierwszego ząbka

u nas narazie nnic nie słychać ślinić też sie strasznie ślini już dawno ale pediatra powiedziała mi ze to nie na zeby dzieci sie ślinią tylko sie ślinianki rozwijają
 
reklama
Gratulujemy Wojtusiowi pierwszego ząbka!!! a który to?
Nie wiem czy znacie przesąd że osobie która pierwsza zauważy pierwszego ząbka trzeba kupić prezent...koleżanka mi ostatnio mówiła, także Sylwia - zawsze dobry argument żeby sprawić sobie coś miłego :) (jeśli to mamusia pierwsza zauważyła ale pewnie tak :) )
 
Mamoot nie tylko jak ma ząbki to może pogryżc mnie jak nieraz Oliwka ściśnie dziasełkami za brodawke to az mi łzy staną w oczach
 
GRATULACJE DLA PIERWSZEGO ZĘBACZA!!

Moja Ola bezzębna :) I zupełnie nie widzę, żeby cokolwiek iało jej iść. I mam nadzieje, że tak zostanie aż do pełnego garnituru zębów. Tzn, nie będzie widać, że idzie :) A coś czuję, że Olka stoczy ostrą rywalizację z Julienem o to, kto dłużej przed zębami się będzie bronił :)
 
reklama
wiecie co ja już sama nie wiem jeszcze pare dni temu mówiłam ze chyba też nie szybko sie pojawia a wczoraj zauważyłam coś
wydaje mi sie ze prześwituje tzn widac mała kropeczke ne dolnej lewej jedynce ale nie jestem pewna
a słyszałąm ze jak juz widac kropeczke to powinno w ciągu 2 tyg juz cały zab sie pojawić czy to prawda????????
bo jeśli sie teraz nie pojawi tzn ze jestem ślepa i sie nie znam
 
Do góry