reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

Dzień Dobry,

Piotruś ma znowu podwyższoną temperaturę między 37, a 38:no:,
apetyt mu dopisuje, nie ma kłopotów z karmieniem:tak:,
ale jest bardziej senny, no i marudek jest:no:,
czy to wszystko moze znaczyć o zblizajacym się ząbku:baffled:?
a my chcielismy nad morze jechać:baffled:, a z tą temperaturą to nie wiem, nawet na spacer boję się wyjść:no:, bo może to jednak preziebienie:sorry2:?
Ewelinka a podałaś Piotrusiowi czopek:confused:
 
reklama
Hej, u Bynia są już dwa zabki i właściwie obyło sie bez większych sensacji, wychodzący ząbek zauważyłam jak smarowałam dziąsełka maścią na ząbkowanie, poszła w ruch łyżeczka i zadzwoniło...a drugi zaraz po pierwszym wyszedł. Trochę cześciej się w nocy budził i chyba jak była kulminacja wyżynania to z 7 razy się obudził. Ciekawe jak będzie przy następnych...:-)
 
mój Beniamin ma 5 i pół miesiąca i ....... piąty ząbek wychodzi na swiatło dzienne.najbardziej dokuczał mu czwarty ząbek.:-( Dziąsełko podpuchnięte, mały płaczliwy. Częsciej budzi się w nicy. natomiast podwyzszonej temperaturki nie zaobserwowałam,.Tak ogólnie to ząbkowanie przechodzi dosyc łagodnie. Smaruję mu dziąsełka dentinox gel, który łagodzi dolegliwości.:-)
 
ja już też nic nie kumam.:eek: mała troche sie uspokoiła, znaczy przestała być marudna. a ząbka jak nie widać tk nie widać, czy któraś z Was wie jak długo może potrwać takie wyrzynanie?? :confused::baffled:
ja podaje paracetamol w czopkach dla niemowląt :tak: ostatnio dokuczał małej brzuszek, przez mamę, która sie ostatnio w jedzonku zapomina :zawstydzona/y::sick:
 
Teraz to już nie wiem, czy to ząbki, bo marudzenie przeszło, gorączka minęła, ząbka nie ma, a pozostała......... wysypka:baffled::baffled:.
Ewelina - to raczej na 99% trzydniówka :tak: Idź z małym do pediatry, niech go zbada. Pewnie dostaniecie skierowanie na morfologię.. Mój Piotruś też to niedawno przechodził :tak:


A u nas ząbkowanie sie zaczęło :sick: Piotruś śpi bardzo niespokojnie, jest bardziej marudny i gryzie wszystko, łącznie z rączkami.. Pediatra mówiła, że na dole się ząbki szykują, bo dziąsła już bardzo szerokie..
 
reklama
Ewelina - to raczej na 99% trzydniówka :tak: Idź z małym do pediatry, niech go zbada. Pewnie dostaniecie skierowanie na morfologię.. Mój Piotruś też to niedawno przechodził :tak:
..


Dzień Dobry

Może Piotrusie tak mają:tak:,

Nie wiem, czy to trzydniówka, bo gorączka jednak nie była wysoka, no i mimo marudzenia miał apetyt, ......................albo mu się pić chciało, już samam nie wiem:-(.
Zadzwoniłam po pediatrę, przyjdzie ok. 14.00, to zobaczymy.

Albo mama coś zjadła niewłaściwego, chociaż do tej pory nie było rzeczy, której bym nie próbowała i Piotrusiowi nic nie było.
 
Do góry