reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

roksi nie znalazlam u nas jeszcze zadnego pedodonty :dry:
i cos czuje, ze nie znajde
najblizszy pewnie 100km stad jest jak znam zycie :dry:
 
reklama
blue, mój ma tak samo jak twój ale chyba im to zniknie przy stałych nie? w końcu wtedy więcej ząbków będzie i się ścieśnią. Mnie np jak wyszły ósemki to się tak ścieśniły że mi się pokrzywiły co nieco i ósemki trzeba wyrwać.

a i od wczoraj ma szczoteczkę elektryczną dla dzieci i jest szał totalny, ciągle chce myć zęby :-D
 
moja to i nawet bez elektrycznej by myla naokraglo:rolleyes: i tak myje chyba z 8razy dziennie :rolleyes::-D
 
a ja sama myję Piotrkowi ząbki:tak:, chce żeby były dokładnie umyte;-), bo boję się że mógł odziedziczyć słabe zęby po tacie:baffled: i dbam juz od poczatku:tak::-D:-p
 
nie no ja tez oczywiscie zawsze umyje pierw Niuni porzadnie zabki:tak:a sama pozniej sobie "poprawia";-):tak:albo sama myje w ciagu dnia ,a przed snem to zawsze pierw ja pozniej ona sobie myje:tak:
 
a Laura zawsze na koniec wystawia języczek żeby jej go szczoteczką też wyszorować.
Roksi nie przejmuj sie. Laura też wszystko połyka chociaż uczę ją żeby wypluła to najpierw połknie, potem niby pluje :-D
 
reklama
Do góry