reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

reklama
to może teraz ja. Data urodzenia listopad 1982, poczęcie koniec listopada 2008. I dla sprawdzenia - poczęcie druga połowa sierpnia 2005. Ale jestem ciekawa!!!!!1
Pozdrawiam
 
Ja od samego poczatku czulam ze bedzie synek ponoc wygladalam na synka i ksztalt brzuszka(spiczasty) mnie tez w tym upewnial W 19 tygodniu zobaczylam na usg malutkiego pitolka :-D takze przeczucia sie sprawdzily
glitteryourway-d6b565e0.gif
 
Mnie wszyscy cały czas powtarzali że urodzę chłopca ...a bo nic się nie zmieniłam, ładnie wyglądam mam taki i taki brzuch...i dzięki Bogu zamilkli:-) jak lekarza powiedział że będzie dziewczynka ....mnie tam wszystko jedno byle by dzieciątko zdrowe było ale denerwowało mnie już to głupie prorokowanie....ja tam nie wierzę w takie rzeczy.....:-)
 
Nina 27 mnie również przepowiadano że będzie chłopiec, bo za dobrze wyglądam :) Lekarz jednak już dwukrotnie potwierdził że w brzuszku rośnie nam dziewuszka. Bardzo się cieszę, po cichu liczyłam na płeć żeńską :) Mąż również przyznał mi się po fakcie że bardzo chciał córkę. Jednak, jak wiadomo, niespodzianki się zdarzają i jak urodzę chłopca równiez będę bardzo szczęśliwa. Tylko żeby było zdrowe :)
 
To ja też poproszę. Urodziłam się w styczniu 1979, a dzidzię zmajstrowaliśmy pod koniec grudnia 2008 r. Z góry dzięki :-)
 
reklama
Do góry