reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

domiśka a ilu dniowe Ty masz cykle? bo może to wcale nie jest spadek na @ :)

suonko, gosiulek- ja tam nie wiem czym one się różnią, ale chyba działanie mają podobne :)
niewykorzystane opakowanie oddam mamie ;) bo mnie już chyba niepotrzebne teraz będzie ;)

bobo- ja też bladziutka jestem, a że mój mąż nie lubi sztucznej solaryjnej opalenizny i kategorycznie mi tego zabronil, to musiałam iść tak by nie wiedzial i nie zauważył, a jednak troszkę sie przyciemnić i byłam chyba trzy razy, ale w odstępach albo jedno, albo dwudniowych. i zawsze brałam sobie kremik na brązowienie, a po drugie nie wysusza tak skóry ;)
 
reklama
karola różnią się tym, że oeparol femina ma dodatkowo kwasy omega 3 ;-) Patrzyłam sobie na allegro i wiesz jakie piękne bodziaki z kłapouszkiem widziałam ;-) Jeszcze trochę i będziesz takie kupować;-) A i właśnie, może już pora wysłać nam trochę ciążowych fluidków? :-)

Malami123 to trzymam kciukasy za owocne staranka!! :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy ktoras z was miala w ciagu soich cykli taki sluz w okolicy szyjki jakby sie "mleczko zwazylo"?????????????
Bo mleczny to ja juz ostatnio mialam po owu , przed @ a teraz mam wlasnie taki zwazony, infekcji raczej nie mam bo 2 tyg temu bylam u gina i nic nie zauwazyl....nadzerka tez odpada bo podobno mialam wczesniej mala ale sie macica sama oczyscila ....juz nic nie kumam....
 
Suonko- zapomniałam z kim gadam- zwracam szacunek ;)
qrcze obym mogła takie kupować, ale jeszcze nie czas na takie szaleństwa oj nie....

a może na fluidki poczekacie aż lekarz wszystko potwierdzi, żeby sie nie okazało, że jakieś podróbki czy fałszywki wysyłam? póki co mocno trzyamm kciuki- bardzo mocno.... :)

katy- no u mnie jak się raz pojawil to sie okazało później, że mam infekcję, ale może u Ciebie to jakiś inny symptom- może bliźniaczy ;)
 
domiśka gdyby to był 13 dzien to jest OK ale dziś MASZ 11 DZIEN także dla mnie to nie spadek na @ tylko....... :) tym bardziej ze masz to plamienie leciutkie :) no to ja zaciskam kciuki bo chyba sie fasolka do Ciebie przyssała :) MAM NADZIEJE :) Nie robię CI nadziei ale to za szybko jak na spadek na @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Katy ja mam cos podobnego ale to wina lutki, bez lutki nie miałam takiego raczej, był płynny mleczny po owu juz albo GO w ogóle nie było !!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
No infekcja chyba odpada.....albo zlapalam w ciagu sotatnich 2 tyg
A lutki ani innych tego typu specyfikow na razie nie biore:eek:
 
witajcie

Moje maleństwo dziś od rana tak szalało... teraz chyba wreszcie śpi. Znowu będzie się wiercić pod wieczór.

Zagubiona - ja w ciąży z Alinka tak sobie mogłam pozwolić. Rano wstawałam z mężem ok. 7, jedliśmy razem śniadanko, robiłam mu kanapki do pracy, on wychodził, a ja myk pod kołderkę i wtedy mi się najlepiej spało. I tak do 10-10.30. Teraz nie ma zmiłuj się, 8.15 muszę wstać, żeby zdążyć mała zaprowadzić do przedszkola.

Bobo - ja za pierwszym razem miałam wiązankę z fioletowych storczyków, a teraz z białych tulipanków, ale to akurat była pora tulipankowa, więc nie było z tym problemu.
 
reklama
Do góry