reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Czesc Dziewczyny :)

bardzo chcialabym sie przylaczyc do Was, mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona :)

kilka slów o mnie, nazywam sie Kaska, mam 25 lat i mieszkam na stale w UK
we wrzesniu 2011 wyszlam za maz, odstawilam tabletki antykoncepcyjne i dalam sobie 3 miesiace na to, zeby zobaczyc jak moj organizm dziala po latach przyjmowania tabletek

wszystko wyglada ladnie, jestem teraz w trakcie 4 "naturalnego" cyklu, z czego dwa ostatnie 26dniowe

bardzo chcialabym zaczac starania juz w tym cyklu, ale mam w glowie taka jedna mysl, ktorej nie moge sie pozbyc...
otoz boje sie troche zaczac starac z powodu mojej wagi :( mam 175cm i waze 90kg i nie chcialabym, aby cos bylo nie tak z moja ciaza / dzieckiem, tylko przez to, ze nie chcialam wziac sie za siebie i schudnac przed staraniami o dziecko
z drugiej strony wiem, ze ciaza i dziecko to nie na zawolanie i moze to potrwac nawet kilka miesiecy/lat zanim nam sie uda

przeczytalam CALY Wasz watek, od poczatku jak tylko zaczelyscie :) i wiem, jak wiele przeszlyscie, czasem mi sie wydaje, ze sobie ubzduralam i niektorzy maja o wiele wiecej problemow niz ich waga, ale wiecie jak to jest - jak sobie kobieta cos ubzdura w glowie

przepraszam, ze az tak sie rozpisalam za pierwszym razem ;)
jestem teraz w 12dc i baaardzo mnie korci, zeby plastikowym gumkom powiedziec juz "Dziekuje" :)

pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Witaj krak :-)
Ciesze sie ze dolaczylas do nas i jesli zdecydujesz sie starac to ze szybko zafasolkujesz :-) my tu kochana jestemy po to by sie wspierac wiec jesli masz lub bedziesz miala jakies problemy pisz jesli chcesz. Co do wagi Twojej to ja sie nie znam na tym ale nie sadze by byla ona powodem zeby nie moc sie starac. Moze tyle ze bedziesz musiala byc pod opieka lekarza? konsultowalas to moze u lekarza? ja po odtstawieniu tabsow zaszalm prawie od razu :-) jesli cos Cie gnebi pisz nam tu Kochana :-)
 
Krak Witaj! U nas za pisanie się nie przeprasza:-D I Plastikowych opakowań, też nie lubimy!:-D Tak, że gumeczki do śmieci, i działanko! A wagi, nie masz żadnej tragicznej, w ciąży i tak nie powinno się obiadać za dwoje, a w początkowym etapie ciąży jeszcze można schudnąć:szok:, ale oczywiście tego akurat Ci nie życzę:-D
 
Krak- ja także witam Cię bardzo cieplutko :)
ja nie słyszałam aby nie można było zajśc w ciążę tylko dlatego ze sie jest trochę otyłym, nawet nie wiem w czym moze to przeszkadzać czy nawet szkodzić dziecku !!!!!!!!!!!! Mam znajomą która nie należy do szczupłych i ma dwójkę dzieciaczków, i wszystko było OK !!!!!!!!!!!!!!!!! także moim zdaniem nie ma co sie martwić tylko DZIAŁAĆ :d trzymam kciuki :) POWODZENIA :)

MOje kochane ciężaróweczki do kiedy można spać na brzuszku ????????????? Ja uwielbiam tak zasypiać a nie wiem jak długo mogę i czy w ogólę mogę !!!!!! z Jasiem pamietam ze spałam jakoś długo póki nie czułam kulki w brzuchu!!!!!!
 
ale zescie sie rozpisaly heh. co do rozjasniania wlosow to a aniolkiem rozjasnialam w pierszym trymestrze u fryzjera a teraz z ktosiem sama w domu, co do kwiatow i tortu to ja sama sobie bukiet robilam i swiadkowej i butonierki chyba 6 wiec ok 130 zl dalam za dwa ;p IMG_2756.jpg a tort mielismy taki IMG_3840.jpg a to sala IMG_3199.jpgIMG_3390.jpgIMG_3467.jpgIMG_3476.jpgIMG_3479.jpg
bobo
dzisiaj powinnam miec detektor tetna juz hihi
karolinko nie denerwuj sie tak, bralas magnez jak ci mowilam mozliwe ze jajowod cie boli mnie bolal tez i lekarz kazal magnez lykac
witam nowa, ja przed ciaza mialam nadwage i to nie mialo wplywu na zajscie wiec kochana uszy do gory

Ilonko
slonce ja sie przyznam bez bicia ze niby usypiam na boku ale budze sie na brzuchu heh tylko ze mam poduche rogala i on powoduje ze troche inaczej nacisk jest heh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Krak no to witaj w klubie ja mam 168 cm i 77 kg...szczupła nie jestem. W poprzedniej ciązy tez startowałam z podobnej i "dzięki" wymiotom to jeszcze schudłam parę na poczatku. Kobieta tęższa która zaszła w ciąze nie musi wiele tyć wierz mi ja nabrałam pare kg i dzidzia była zdrowa:Dnie drecz sie wagą, mężulka pod kołderke i dawajjjjjj:-)ży cze powodzenia
 
hej :)

przede wszystkim dziekuje za cieple i szybkie!! (wiem, ze duzo sie tu pisze, ale tego sie nie spodziewalam! :) przyjecie


bobofrutek - pod opieka lekarza juz jestem - mam niedoczynnosc tarczycy - co prawda biore leki, ale musze ciagle sprawdzac czy poziom hormonow jest prawidlowy, szczegolnie w ciazy, robilam tez juz sobie wszystkie badania, cytologie, cala morfologie, toxoplazmoze (mam kociaka w domu), prolaktyne, testosteron, progesteron i co tam sobie mozna jeszcze wymyslec ;) widzialam kilku lekarzy / pielegniarek i nikt mi nigdy mojej wagi nie "wypomnial", ja sobie tylko tak mysle czy dam rade, bo moja kondycja fizyczna = 0 (stad tez taka waga)

axarai - o schudnieciu w ciazy nawet nie mysle, ale tak sobie uswiadomilam, ze przeciez w ciazy jemy zdrowiej i jesli bede uwazala, ze nie powinnam bardzo duzo przytyc (tylko tyle, ile Fasolce bedzie potrzeba oczywiscie), bo tak jak wygladam teraz - wiem, nie jestem modelka, ale i nie lamentuje, martwie sie tylko, ze przytyje 25-30kg w ciazy (bo slyszalam o takich przypadkach) i ze moge miec wtedy klopoty ze zdrowiem

ilona24 - no wlasnie mnie tak naszlo na to dzialanie ;) co pewnie jest tez spowodowane tym, ze nadciaga owulacja, narazie testy jeszcze O, ale w poprzednich cyklach pozytywny test owulacyjny wychodzil w 14dc, takze jeszcze 2 dni :)
 
Karla, przytulamy mocno, nic się nie martw patrz ile nas tu zostało, razem damy radę ;) będziemy się wspierać aż po piękny brzuszek :)i pewnie jeszcze dalej.
Krak8696 witaj :) uprzedzam, że jak się tu wsiąknie to koniec hihihi nie ma dnia, żeby tu nie zaglądnąć :) ale grupa wspaniała, można się wypłakać, pośmiać, i zawsze można liczyć na wsparcie....
 
reklama
krak Kochana ja odkad zaczelam chorowac to nie pracuje i tylek i nie tylko dostalam pozniej ciaza w ktorej szybko mi sie przybralo i teraz mam za duzo no ale ja nie moge fitnesow zadnych bo moje pluca mi na to nie pozwalaja wejsce na 3 pietro to nie lada wyczyn. Kochana jak dla nas to wskazane fitnessy z mezami pod kolderka hihi :-) wiec plastiki do kosza i do dzialania !
zagubiona na ile osob mialas wesele? kupowalas wino? jesli tak to w jakiej ilosci? no i czekam na wieci o detektorze :-)
 
Do góry