reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Hej Jane ;-)mowisz ze cie meczy chorubsko???? Nafaszeruj sie czosnkiem miodem, maselkiem i bedzie git :tak:
Widzials wczorajsze zdj jakie mi podsunela siostrzenica:szok:....przestraszyla mnie jak cholera wczoraj zaliczylam bieznie i dzisiaj tez mam zamiar:-D
Rozpoczelam walke z kg....a moze Suonko do mnie dolaczy bo ty wiem ze pomykasz sobie czasem na rozne sporty a Suonko myslala nad zrzuceniem cialka
Ja mysle ze smialo moze zaczac cos dzialac bo w sumie nie wiadomo kiedy nam sie uda a tak czekac na te kreseczki miesiacami to mozna cos dla siebie zobic w miedzyczasie
Jedno nie koliduje z drugim :tak: a w sumie mialam dobre wyniki hormonow po ostatnim zrzuceniu cialka wiec same plusy :-)
 
A tak w ogóle to jak to jest, skoro faza lutealna jest przez całe życie taka sama (wg google) to jak to jest, że w zeszłym cyklu @ miałam po 14 dniach fl, a teraz po 12? Kurde, może te nocki, które miałam tak na mnie wpłynęły. Dziwna sprawa
 
Katy kochana wiesz, że o tym samym pomyślałam :-) Bardzo chętnie się do Ciebie przyłącze :-) Zaczynam się zdrowo odżywiać a przede wszystkim słodyczom i chipsom mówimy stanowcze NIE!! ;-)Do tego dołączę wysiłek fizyczny i kilogramki będą spadać (mam nadzieję). Szkoda, że waga mi się popsuła, nie mam jak obserwować efektów ale może to i dobrze bo nie wiem ile teraz waże a pewnie bym się przeraziła :-) A więc zaczynamy!! bierznia.gif
Dzoana a to nie Ty ostatnio pisałaś o jakiejś dobrej diecie?
 
Ostatnia edycja:
Skorzystaj z Forum - dieta Montignaca
Jest tam mnóstwo informacji, zasady na tym forum są bardziej restrykcyjne niz na standardowej diecie MM, ale za to szybciej tracisz kilogramy. Jesli Ci nie zależy na szybkim spadku wagi to możesz stosować łagodniejsza formę diety:-)
 
cześć dziewczynki :-) W końcu dotarłam do końca :-) Ale widzę,że Roza się dziś pojawiła i pomyliłyście ją ze mną :-)

Co do tego pęcherzyka, to jak to w końcu jest, bo jak ja byłam w zeszły poniedziałek, to mi powiedziała,że przy 18 już pęka, ale mój jeszcze nie był gotowy i powiedziała mi lekarka,że jeszcze 20h gdzieś potrzebuje , a miałam 18 mm i że w ciągu doby rośnie o 1.5mm.... To ja już nie wiem, bo Wy piszecie,że on jak większy jest to pęka...
 
katy, suonko chyba mamy jakoś telepatycznie połączone mózgi:tak: bo ja wczoraj pomyślałam dokładnie o tym samym. Od dzisiaj zaczęłam jeść 5 razy dziennie o tych samych porach (na mnie to od razu lepiej wpływa bo nie podjadam pomiędzy posiłkami). Wiadomo do tego jakiś ruch i od razu będzie lepiej. A no i chipsom, słodyczom i parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE:rofl2:

a to tak na poprawę humoru:
Reklama odkurzaczy... - YouTube
 
reklama
Do góry