reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana i piękna mama

Ja mam na plusie 16kg, a u mnie dzidziuś nieduży, wiec przy porodzie napewno nidużo stracę, a myśle że tak do zrzucania to mi z 10 kg zostanie. Mam nadzieje, że w miarę szybko zrzucę, bo to przecież lato i trzeba jakoś wyglądać.
Powiem wam, że my i tak mamy szczescie, bo urodzimy w maju, bedzie ciepło i tak jeść sie nie będzie chciało. ja zawsze w lato chydłam 2-3kg.
 
reklama
ja mam ok 9kg na plusie jestem ciekawa jak będzie po porodzie:-) dzidzia szykuje się duża mam nadzieje ze w szpitalu zostawię 6-7kg.
Nie wiem od czego zależy tycie w ciąży i nie wiem tez od czego zależy waga dziecka.Niby waga dziecka jest genetyczna a u Mnie i męża w rodzinie raczej małe dzieci się rodzą.
Ja pije dużo wody nawet 2 butelki dziennie może:blink: dlatego mało przybieram na wadze.
 
confi - te 8 kilo samo zeszlo zaraz po porodzie... reszta jakos schodzi ... ja jestem juz 9 dni po porodzie i jeszcze nie cwicze... mysle ze jakies drobne cwiczenia wprowadze jak skonczy sie krwawienie... a pozniej wiecej i wiecej... i mam nadzieje ze odzyskam dawna sylwetke... tak jak po synku...
 
confi - te 8 kilo samo zeszlo zaraz po porodzie... reszta jakos schodzi ... ja jestem juz 9 dni po porodzie i jeszcze nie cwicze... mysle ze jakies drobne cwiczenia wprowadze jak skonczy sie krwawienie... a pozniej wiecej i wiecej... i mam nadzieje ze odzyskam dawna sylwetke... tak jak po synku...
trzymam kciuki kochana...ty taka drobniutka na pewno wrócisz szybciutko do wagi sprzed ciąży :tak:
ciekawe ile mnie to zajmie , ale na pewno będe się starać jednak nie za wszelka cenę ;-)
moja chrzestna pociesza mnie ,ze mały wszystko ze mnie wyssie jak będe karmic piersią więc się tym pocieszam ;-)
 
Ostatnia edycja:
confi - spoko, spoko - pamietaj, że ja też mam 20 na plusie!!! w razie czego będziemy się nawzajem wspierać :tak:
w sumie to chyba Ty będziesz pocieszała mnie - bo różnica między naszymi terminami jest 14 dni, więc... u Ciebie pewnie ponad połowy nie będzie na wadze, jak ja dalej będę toczyła swój brzusio i tyłek ;-):happy2:
 
confi - spoko, spoko - pamietaj, że ja też mam 20 na plusie!!! w razie czego będziemy się nawzajem wspierać :tak:
w sumie to chyba Ty będziesz pocieszała mnie - bo różnica między naszymi terminami jest 14 dni, więc... u Ciebie pewnie ponad połowy nie będzie na wadze, jak ja dalej będę toczyła swój brzusio i tyłek ;-):happy2:
a widzisz moja droga , jakbys mieszkała bliżej to wyciągałabym Cie na spacerki nad morze :-)
ale w sumie wspieranie droga elektroniczną tez nie jest złe...

ja się wczoraj ważyłam i znów zeszło mi 1,5 kg...nie wiem w sumie dlaczego. Jem tyle samo, maluszek coraz cięższy a ja gubię...może jest trochę prawdy w tym co pisała Krystyna..pojęcia nie mam
 
Ja mam 17kg na plusie do terminu 3 dni. Nie wiem ile mi zajmie zrzucanie tego nadmiaru ale chcialabym jak najszybciej wrocic na basen i silownie. Pewnie jednak te 6tyg trzeba bedzie odczekac. Ale kobitki, przy tym co bedziemy jadly karmiac maluch moze uda sie szybko zgubic :)
 
Hej kochane,

Ja w czasie ciazy przytylam 21kg po porodzie zrzucilam 11 kg wiec zostalo mi tylko 10:-Dkarmie piersia wiec mysle ze szybko pojdzie:baffled: i sciskuje sie pasem wiec brzucha juz prawie nie mam...tak jak Kaatherina wszyscy sie mnie pytaja kiedy ja bylam w ciazy:-Djestem 2 tygodnie po porodzie i tez jak Paula zaczne cwiczyc pozniej jak mi sie krew skonczy...chce znalesc czas na rower..wykonalne:dry::sorry2:????buzkiii
 
reklama
iwona- ja ostatnio bylam w aptece i pani mi powiedziala, ze jak urodze to mam kupic sobie krem po porodzie taki ujedrniajacy i smarowac sie nim i uzywac pasa i pokazala mi pas ktory kupuja mamusie po ciazy i kosztuje 35 zł,
 
Do góry