reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbana śnieżynkowa mama

Anisen

kochamy Cię mocno
Dołączył(a)
27 Maj 2009
Postów
4 775
Miasto
małopolskie, blisko Tatr i Zakopanego
Zakładam nowy wątek bo mysle ze moze sie przydać. Chciała bym żeby w nim było o kosmetykach na nasze ciała, o pielęgnacji, o zabiegach by wyglądać uroczo itp.


Moze sama zacznę z czymś z czym mam w tej ciązy problem. Jakoś tak wyszło , już nie pamiętam z jakiego powodu, że zmieniłam radykalnie kolor włosów i stałam sie blondynką ;) niby nic. Odrosty sama sobie robiłam a raz na 4 miesiące fryzjerka. Ale teraz mam stres - rozjaśniać dalej, wrócić do ciemnego koloru, lekko tylko przyciemnić?
Jak myslicie czy rozjaśnianie radykalne może zaszkodzić dziecku? A może sobie odpuścić i wrócić do ciemnego koloru bo mogę to robić mnie drastycznymi farbami.
 
reklama
Dziękuje Ci za temat :)
Miałam ten sam dylemat dziś.
Kupiłam sobie farbe, ale po prostu bez amoniaku. Mam nadzieje ze to wystarczy :)
 
Na Twoim miejscu, lub także na moim jeśli farba nie pokryje mi odrostow :) poczekalabym po 12 tyg i poszlabym do zaufanego fryzjera uprzednio konsultujac z ginem :)
Ale może któraś z dziewczyn ma większe doświadczenie w tej kwestii.
 
ja robiłam sobie tydzień temu balejaż -6tonów rozjasniacz i myślę że nie wpłynęło to jakoś źle,nie dajmy się zwariować:tak:piekna i zadbana mama=szczęśliwa fasolka:-)
 
Ja obawiam się raczej wdychania amoniaku, dlatego wybrałam farbe bez albo poszlabym do fryzjera.
 
dziewczyny, jeśli chodzi o farby to tylko ich wdychanie szkodzi. po porostu pójść do fryzjera, otworzyć okno/drzwi i farbować się ;) ja w ciąży tylko raz farbowałam włosy, farbą bez amoniaku loreala

a polecicie coś dobrego przeciw rozstępom?? mi po poprzedniej ciąży została zebra na boczkach i całych udach. nie chcę żeby jeszcze więcej mi się ich narobiło
 
Miałam Mustelle i mama Perfecta. Mysle ze tak samo działało tylko ze to drugie moze ze 4 razy tańsze. Chyba nie ma co przepłacać.
Teraz juz kupiłam Mama Perfecta przeciw rozstępom i żel do nóg. Bez tej dwójki nie wyopbrażam sobie pielęgnacji po prysznicu
 
Dziewczyny co do farb do włosów to ja farbuję tymi bez amoniaku! I w poprzedniej ciąży farbowałam się regularnie :-) natomiast nie rozjaśniałabym włosów... Musimy pamiętać, że nasz organizm jest słabszy niż normalnie... włosy mogą Nam bardziej wypadać.
Paznokcie malowałam też bez jakichś ograniczeń :tak:
Kobieta musi być zadbana... zwłaszcza w ciąży :-D
 
reklama
z farbowaniem wystarczy wybrać bezpieczną farbę z tego co kojarzę, najlepiej do fryzjera się przejść.. no i jak pasemka robiłam będąc w ciąży, to fryzjerka uważała by za bardzo ze skórą farba kontaktu nie miała..

Co do pielęgnacji ciała, to cokolwiek natłuszczającego nacodzień.. a na bardzo silny wzrost brzuszka ogromnie tłusty krem Fissan, jedyny na swędzącą rozciągającą się skórę:)
 
Do góry