reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zadbane ciężarówki - makijaże, moda i inne przyjemności :)

Princi mi tez sie solarka juz marzy szczególnie ze jestem aż błękitna taka blada a pogoda fatalna więc solarium jak znalazł dla duszy i ciała:tak: no i chyba sie wybiore:cool:
 
reklama
O właśnie...ja tez chętnie powygrzewałabym się tak chociaz kilka minut.
Ale tez się troche cykam...
ale ale juz niedługo wyjazd do Polski i zaraz poswietach spadam na konkretny masaż...tez za mna chodzi od jakiegos czasu...
 
Ja jak karmilam cycem to dluuuugo nie chodzilam na solarke:-pnie wiem chyba sie balam ze mi sie mleko zwarzy:laugh2::laugh2::laugh2:
tez lubie od czasu do czasu dupke sobie podgrzac:tak:;-):-):laugh2:
 
Kochane te z rostępami, jak idzie Wam walka z tymi paskudnymi "kocimi pazurkami"?
Ja zakupiłam zaraz po porodzie krem Pharmacerisa Tocoredukt oraz dostałam ujędrniający brzuch i pośladki, obecnie zakupiłam nowość z Ziaji- reduktor rozstępów, taki czarny i zaczęłam porządną walkę z oszpeconym brzuchem.
Wcześniejsze rozstępy kończyły mi się tam gdzie figi, w tej ciąży są jednak az nad pępek, wiec gdziekolwiek jak np karmię i podniosę bluzkę, to brzuch zmasakrowany:(
A zmogłam sie tylko dzięki programowi Ewy Drzyzgi, jak miała odcinek o rozstępach, wypowiadała sie dermatolog, że jak są czerwone to trzeba działać, bo jeszcze sie coś da i proponowała mikrodermabrazję, posprawdzałam po salonach, ale drogo takie zabiegi, więc zakupiłam sobie do domku Korund do mikrodermabrazji na allegro(to taki pyłek kryształki, działają jak głęboki peeling, ale jakby polerujacy) i kochane jestem w szoku!!!! skóra gładka, jakby jaśniejsza, widać że sporo "wypolerowałam",a i tanio!!! jeden zabieg a uważam efekt super! do tego stosuję 2 razy dziennie kremiki i widać że sa już duuużo jasniejsze i płytsze! wiec polecam!!
 
reklama
Do góry