reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

elvie kosmetyki zawsze przyjmę :)
a tak poważnie - to ja ostatanio odkryłam świetny podkład z AA - wypelniający zmarszczki :)
 
reklama
Ja właśnie z AA mam krem nawilżający i bardzo go sobie chwalę. I to jest jedyny kosmetyk jakiego używam często... tusz, cienie nawet lakiery leżą odłogiem :szok: bo niestety każdy lakier mi schodzi :-( nic nie daje rady...
 
Ja tam z ori niezmiennie polecam wonderlash, czy jak tam sie pisze. Swietny tusz, nie osypuje sie, nie skleja rzes. Niezaprzeczalnym hitem sa kosmetyki bioclinic - drogie niestety. Do rak polecam Silk Beauty, ja tam tez lubie ich balsam do ciala.
 
Ostatnia edycja:
Aniez, annaoj kce - oj tam, oj tam - coś tam mam - jakby nie było na liczniku 33 :)
A tak poważnie, to nie ma dla niego wskazan wiekowych - ja go lubię bo skóra twarzy jest po nim gładka, fajnie kryje, jest lekki
 
reklama
Do góry