reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagnieżdżenie zarodka

Dołączył(a)
20 Marzec 2023
Postów
10
Czy odczuwałyście zagnieżdżanie zarodka, że to jest właśnie TO?
Miałyście jakieś objawy?

Biorąc wczoraj gorącą kąpiel nagle poczułam ukłucie - wgryzienie w macicy ( ściance macicy po prawej stronie). Było to chwilowe ale bardzo nieprzyjemne. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam i doświadczyć nie chce, bo spowodowało duży dyskomfort. Jestem ciekawa czy to było coś powiązane z zagnieżdżeniem czy po prostu coś tam mi się "odwaliło".
 
reklama
Czy odczuwałyście zagnieżdżanie zarodka, że to jest właśnie TO?
Miałyście jakieś objawy?

Biorąc wczoraj gorącą kąpiel nagle poczułam ukłucie - wgryzienie w macicy ( ściance macicy po prawej stronie). Było to chwilowe ale bardzo nieprzyjemne. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam i doświadczyć nie chce, bo spowodowało duży dyskomfort. Jestem ciekawa czy to było coś powiązane z zagnieżdżeniem czy po prostu coś tam mi się "odwaliło".
Dlatego zarodki rodza się z zębami 🤡


W żadnej ciąży nie czułam nic do pozytywnej bety. W tej w sumie dalej nie czuje nic.
 
reklama
Do góry