reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

kwiatuszek i jak z wolnym? My niebawem do Bulagrii wyjezdzamy na 2 tygodnie. Ja na moja @ czekam caly czas. Znajac

zycie to przyjdzie akurat na czas wakacji. Ale niech przychodzi, bo czekam do czerwcowej @ niecierpliwie no i ruszamy

do boju :tak: Czuje sie dobrze. Praca i imprezki sie przeplataja, wiec nie mysle zbyt wiele. Wiem, ze musze czekac jeszcze

troszke. Mam nadzieje, ze urlop mi pomoze i jeszcze lepiej sie poczuje.

Agusia i jak u tesciow sie mieszka? Juz wrocilas z urlopu? Opowiadaj gdzie dokladnie bylas i jaka pogoda byla. Mam

nadzieje, ze wypoczelas ;-)
 
reklama
Hej u teściów mieszka się całkiem dobrze. Z urlopu wróciłam tydzień temu, pogoda była ok. Byłam nad morze Bałtyckim, odpoczęłam i trochę pozwiedzałam. Pozdrawiam :)
 
Agusia to fajnie, ze odpoczelas :tak: Ja nad morzem Baltyckim bylam ostatnio w zeszlym roku w

lipcu, w Kolobrzegu dokladnie. Pojechalam z mama na tydzien, a trafilysmy akurat na super pogode.

Teraz wybieramy sie z mezem do Bulgarii. Za 2 tygodnie. Doczekac sie nie moge :-)

Rowniez pozdrawiam :*
 
trzymam kciukasy za fasolke oby szybko zawitała a u mnie wczoraj był straszny bol nie wiem co sie dzialo czy to owu takie bolesne z prawego jajnika czy jakas kolka nerkowa bo normalnie az plakałam ale jakos przeszlo cale plecy az mnie bolały , a z wolnym to srednio mam jutro ale musze polatac po urzedach
 
Ja jakos tez nie moge za bardzo trafic na jakis tlum :-) Cisza tutaj jakby makiem zasial. Ja nadal na @ czekam. Znajac zycie to przyjdzie jak bede na wakacje wyjezdzac :dry: No ale juz niech przylazi, bo sie doczekac nie moge.
kwiatuszek moze faktycznie ten bol to z powodu owulki. Ja taki bol mialam w tym cyklu jak fasolka sie pojawila...:-(
LILITH nie ukrywaj sie :blink: Pisz jak tam u Ciebie. Po suwaczku widze, ze @ do Ciebie przyszla. Kurka siwa, jak dzisiaj czerwono wszedzie :szok:
 
A reszta dziewczyn tu jeszcze zagląda czy już zafasolkowanę ? ;>

Lazurowe, jeszcze nie przyszła. Może sie jeden dzień opóźnić, czyli dziś by była. Albo od stresu się przesunęła co rzadko się zdarza. Ale myślę, że dziś na 100% się pojawi :)
 
reklama
Do góry