reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Tak jak dziewczyny piszą poczekać, a jesli dostaniesz "prawdziwy" okres to ja osobiście polecam monitorowanie cyklu u ginekologa na usg. To najpewniejsza metoda bo testy nie zawsze dają dobry obraz. Wiem to z własnego doswiadczenia. Testy owulacyjne niby pokazywały owulację, a na monitoringu okazało się cos zupełnie innego. Oczywiście to wszystko jeśli jestescie bardzo zdeterminowani i czekać nie chcecie za długo bo jak macie czas to po prostu idźcie na żywioł. Powodzenia.
 
witajcie dziewczynki.. tak się cieszyłam tą ciążą a tu niestety w poniedziałek poroniłam... 8 t.c. poprostu tragedia nie da się tego opisać.... Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że Wam się uda :*
 
dziękuję Kiatuszq, nie życzę tego nikomu.... teraz wszystko trzeba zacząć od nowa wraz z odczekaniem jakiego czasu. Na razie jeszcze nic nie wiem ile trzeba czekać po zabiegu, różnie piszą, ale za 1,5 tyg mam iść do mojej gin. to się wszystkiego dowiem. Tylko teraz będę żyła z tym strachem co będzie dalej...
 
reklama
Do góry