reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakola

xdarqx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2022
Postów
249
W lipcu zostałam mamą ślicznej córeczki. Urodziła się z czarną, bujną czupryną, tyle że ma bardzo duże zakola. Jej tata ma zakola i zastanawiam czy to ma coś wspólnego z genetyką, czy moja córka nie będzie mieć zakoli po ojcu 🤣 Czy jest to możliwe? Może któraś z was miała podobnie u waszych córek i czy włoski urosły?
 

Załączniki

  • 1df4d1b1-8e90-4a8b-bb0e-613eda4ac0e8.jpeg
    1df4d1b1-8e90-4a8b-bb0e-613eda4ac0e8.jpeg
    29,9 KB · Wyświetleń: 448
reklama
W lipcu zostałam mamą ślicznej córeczki. Urodziła się z czarną, bujną czupryną, tyle że ma bardzo duże zakola. Jej tata ma zakola i zastanawiam czy to ma coś wspólnego z genetyką, czy moja córka nie będzie mieć zakoli po ojcu 🤣 Czy jest to możliwe? Może któraś z was miała podobnie u waszych córek i czy włoski urosły?
Dzieciom wycierają się włoski i wyrastają nowe. Myślę, że nie masz się czym martwić na ten moment.
Gratuluję córeczki!
 
W lipcu zostałam mamą ślicznej córeczki. Urodziła się z czarną, bujną czupryną, tyle że ma bardzo duże zakola. Jej tata ma zakola i zastanawiam czy to ma coś wspólnego z genetyką, czy moja córka nie będzie mieć zakoli po ojcu 🤣 Czy jest to możliwe? Może któraś z was miała podobnie u waszych córek i czy włoski urosły?
Hehehe, spokoooojnie. Urosną, a najpierw pewnie te co są miejscami się całkiem wytrą. Mój syn jakiś czas po porodzie wyglądał jak z piosenki - długo z tyłu krótko z przodu 😅 Później wyglądał jak dziadzio - zakola na pół głowy (takie wiesz, baaaaardzo wysokie czoło) 🙈
Ale włoski urosły nowe, do tego mocniejsze, już takie "prawdziwe".
Nie martw się! 😁
 
Ciesz się, że nie urodziła się całkiem łysa 😁 przynajmniej wiesz w jakim kolorze ma włoski. Moja miała jak się urodziła łysy placek na tyle główki, teraz ma 7 miesięcy i idealnie wszędzie włoski, nawet dość gęste 😊
 
Ciesz się, że nie urodziła się całkiem łysa 😁 przynajmniej wiesz w jakim kolorze ma włoski. Moja miała jak się urodziła łysy placek na tyle główki, teraz ma 7 miesięcy i idealnie wszędzie włoski, nawet dość gęste 😊
No nie wiem... moja ma długie włosy, urodziła się z bujną czupryną i nie podzielam Twojego entuzjazmu. Ciągle kołtuny, płacze przy czesaniu i myciu. A muszę czesać regularnie inaczej by miała jeden wielki kołtun zamiast włosów.

Autorko nie martw się. Znam kobiety, które mają piękne włosy a do 3 roku życia były łyse. Najważniejsze, że jest zdrowa.
 
Ciesz się, że nie urodziła się całkiem łysa 😁 przynajmniej wiesz w jakim kolorze ma włoski. Moja miała jak się urodziła łysy placek na tyle główki, teraz ma 7 miesięcy i idealnie wszędzie włoski, nawet dość gęste 😊

Z tym kolorem to tez tak nie jest, bo moga zjasniec jeszcze. Starsza urodzila sie ciemny braz, a dzisiaj jest blondynka 😜
 
W lipcu zostałam mamą ślicznej córeczki. Urodziła się z czarną, bujną czupryną, tyle że ma bardzo duże zakola. Jej tata ma zakola i zastanawiam czy to ma coś wspólnego z genetyką, czy moja córka nie będzie mieć zakoli po ojcu 🤣 Czy jest to możliwe? Może któraś z was miała podobnie u waszych córek i czy włoski urosły?
To normalne, że włoski wychodzą. Potem rosną nowe. Mój synuś i córcia urodziły się z długimi czarnymi , a po 6 miesiącu oboje zostali blond ;).
 
reklama
Do góry