reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

Hej dziewczyny.

Co do wózków to tak mi się udało wyhaczyć super wózek w komisie bym go nie zamieniła na żaden inny. Wygląda jak ostatni szmelc, a jest po prostu jak rakieta - ogromny, super, jak dżip terenowy. Bebecar ale taki stary i zjechany że kosztował chyba 300 zł niecałe... Mieszczą sięw nim obydwoje Hania i Igi. Ma ogromne pompowane koła. Powiem Wam że teraz szukałabym wózka właśnie w komisie. Chociaż wcześniej jakoś nie byłam fanką komisów.

Acha i jeszcze jedno - naprawdę radzę kolory "maskujące" - żywe kolory są ładne pomyślcie o tych osach wszystkich które będą się czepiać takiej "pomarańczki" ładnej.

Aga
 
reklama
A nam się w haucku trzykołowym przetarła opona przednia. No i dziś zamówiłam na allegro oponkę ale mam ochotę na nowy wózek
 
W Peg Perego Pliko jest fajna budka - można ją obracać o 180 st. dzieki czemu mozna zasłonic dziecko od wiatru bądź słońca. W sumie to żaluję, ze go nie wybralismy zamiast X-Landera :sorry2:

Joanka - testy wyslalam, mam nadzieję, ze dotarly?
 
a ja musialabym w koncu zmienic wozek...:-(

z racji tego, ze nie jestem w stanie przebrnac przez caly watek i poczytac waszych rad, i opinii prosilabym o pomoc. Szukamy lekkiej, ale dobrej i sprawdzonej spacerowki, z mozliwoscia rozkladania oparcia do pozycji lezacej.Macie jakies sprawdzone typy, kobietki?
 
zielono mi - moze wlasnie ten Peg Perego??? Slyszalam ze sa bardzo dobre i wlasciwie niemal niezawodne.
Duzo ludiz chwali sobie jakos spacerowke tez MacLarena (tez ponoc bezawaryjny) ale nie wiem jak to jest z tym rozkladaniem sie na plasko
 
ja tez proponuje Peg Perego - pisałam tu o testach przeprowadzanych w Niemczech notabene - wygrał wpłasnie peg perego
 
jesli chcesz to daj adres mailowy, a wyslę Ci wyniki tych testow - są dosc szczególowo opisane za co i ile punktów; w sumie w testach bralo udzial chyba kilkanascie wózków
 
reklama
ja to naprawde nie w temacie, bo przeciez jesli szukalam wozeczkow, to zawsze musialybyc podwojne, albo i potrojne...

Krupka: adres wysle na priva:tak:

Aletko: dziekuje za typy, lece ogladac:tak:
 
Do góry