reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

krupko i mysz1978 dzieki za odpowiedz. tylko jeszcze jedno pytanie - oni przysyłają też wysokość opłaty jaką muszę uiścić? czy muszę sama to wyliczyć?


Po zakonczonej aukcji sami nalicza prowizje i dolicza do Twojego rachunku, to jest chyba 1% od wylicytowanej kwoty, ale moge sie mylic:dry:
 
reklama
to jest 4%, powyzej 50 zł 2zł+4% od kwoty powyzej tych 50, przy zwiekszeniu kwoty sprzedazy prowizja procentowo sie zmniejsza. Warto poczytac cennik dostepny na allegro:)
 
dzieki serdeczne majowe mamy:rofl2:.

cennik kiedyś tam czytałam pobieżnie jak i regulamin, wiem ze opłaty nie są wysokie, chodziło mi raczej o watpliwosci dot. tego czy to ja muszę cos wyliczać czy dostaje gotowca od allegro. nie mam szczęścia do cyferek:-D.
 
Kinga, wszystko z automatu idzie :tak: Masz w swoim profilu zakladke "rachunki" - tam na bieząco mozesz sprawdzac, jakie masz zadluzenie - jest dokladne zestawienie ile i za co. Oprocz tego co m-c dostajesz maila z podsumowaniem ile jestes winna. Takze sprzedawaj, a oplatami sie nie przejmuj - oni nie pozwola zapomniec ;-):-D
 
Ewitko - przydalby sie mniejszy wozek zlwaszcza teraz jak pojade pociagiem do rodzicow na Swieta. No i nie tylko po to - w ogole przyda sie taki lekki, bo Hauck jest dosyc duzy w sumie no i ponad 8kg wazy. Jednoczesnie musi miec dosyc spore siedzisko... :rofl2:

Ale takei rzeczy to tylko w erze... :dry:
 
Mysz, a nie lepiej byloby miec u rodziców drugi wózek? Wtedy zaoszczedzilabys sobie tachania go w podróży;) Nawet uzywany jazkis bylby dobry przeciez, a u rodzicow pewnie znalazloby sie na niego miejsce w piwnicy, czy gdzies.
Moja siostra tak ma - nic nie taszczy, nawet jak autem jada to nie biorą. Jest u mnie po ich starszym dziecku i moim synku i z niego korzystają :tak:
 
krupko - no wlasciwie to pomysl bardzo dobry, ale wlasciwie to bede u rodzicow teraz a potem w lecie trudno powiedziec kiedy...No i tak kombinuej ze moze w podrozy samej (w pociagu) tez sie przyda - mzoe Jas bedzie wolal spac w nim niz na siedzieniu? :confused:
 
myszka - krupka ma super pomysl - a w pociagu chyba raczej nie bedzie miejsca na rozlozenie wozka, wiem z autopsji jak z marti i natka wracalysmy z wawy, wozki to bylo tylko koszmarne utrudnienie
 
reklama
No i mamy naszego zappa. Pisało, że to mały wózek, ze dzieci się krótko w nim mieszczą, jakies brednie! Janek sobie po nim hasa ile wlezie, jakbym go ubrała w 10 warstw to może byłoby mu ciasno. No i mam na teraz stelaz dla Tuska na fotelik, a potem parasolkę dla Jaśka.

A to Janek w wózku

 
Do góry